a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

RTU vasaras skola Liepājā

<< Notikumi

RTU vasaras skola Liepājā

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte un Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments no 7. līdz 20. augustam Liepājā rīko starptautisku vasaras universitāti Entering the Void.

Komentāri:

Ivars: starp citu [29/03/2011 15:08]

nosaukums momentā asociējas ar Gaspāra Noē Enter the Void? Ja filma, maigi izsakoties, ir psihodrāma, tad kas varētu būt tai skolā? Protams, nesaistītas lietas, bet nu tā trāpīja uz īsto noti, ka nevarēju paklusēt. Noskataties un vainojat sevi ;)


Romans: :/ [30/03/2011 08:54]

635EUR/2ned.

skumji


draugs: _ [30/03/2011 08:56]

RTU <-- vēl skumjāk


draugu draugs: Re: _ [30/03/2011 18:30]

Skatīt iepriekšējo gadu mācībspēku sastāvu, RTU bija parūpējušies par svaigām un arī internacionālām asinīm. Ceramas, šo politiku piekops arī turpmāk.


Evita: Skumjajiem [30/03/2011 17:30]

Katru gadu gan Latvijas, gan citu valstu studentiem ir iespēja pieteikties arī uz stipendijām un nemaksāt pilno dalības maksu. Par to paldies Valsts Kultūrkapitāla fondam, Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienestam un citiem labvēļiem.

Tādēļ, ja vien ir vēlēšanās divas nedēļas intensīvi darboties un draudzēties ar citu skolu studentiem no visas pasaules, droši sūtiet pieteikumus! Un skumt nu nav par ko!


Manten Devriendt: + [31/03/2011 12:53]

If the attitude from the students at the RTU doesn't change, You will never get a normal University that will deliver skill-full architects. If we look at the general level of the Latvian students, we have to conclude that an international exchange confronts them with the ultimate low level of the locals. So, I can only recommend everyone to participate and travel outside to review your thoughless meaning. You can learn from the foreign students as well as they can learn something from You. Don't look at the others if You can't make it yourself. The freedom of Latvia was a result of the people (as You are proud of), well let the freedom of the Architecture be one of the good architects. We, at the University of Ghent, published an architectural magazine, organized lectures, had discussions with national and international architects, organized workshops, ... with no money, ... so it's up to You and be proud that You have at least a summerschool that is not organized by the students.


Renārs Putniņš Re: + [01/04/2011 11:45]

Nu Tu gan Manten nodevi "... ultimate low level of the locals..."

Droši vien tā ir . Par to Ģenti un holandiešu iniciatīvu un pašnoteikšanos, Jums jau vecīt kādas NEPĀRTRAUKTAS tradīcijas oi-oi-oi, neskatoties uz to ka Ģentes alma mater ir "tikai" no 1815 gada.

Taisnība gan protams Tev ir , neviens LV študentiem ar karoti mutē neko nebāzīs cik paši paņems tik būs.


Romans Siņicins Re: + [01/04/2011 14:49]

all is relative in our weird world... today You are the God, next day You are the monkey... (:


*L.: Re: + [01/04/2011 17:07]

Romān, summas citvalstu vasaras skolās ir lielākoties krietni, krietni augstākas, turklāt tajās bieži vien nav iekļauti uzturēšanās izdevumi un pat materiāli workshopiem. Ja nav iespēju aizbraukt uz citurieni - lieliska iespēja!


saņemti 9 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.