a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Event City aicina uz lekcijām

<< Notikumi

Event City aicina uz lekcijām

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadu garumā sevi apliecina kā alternatīvu izglītības modeli, kas apvieno intensīvu teorētisku apmācību ar inovatīvām dizaina un izpētes metodēm. Vasaras skolai izdevies piesaistīt internacionālu mācībspēku komandu, ko veido jauni profesionāļi ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

Komentāri:

Anonīmais komentētājs: Priekšlikums A4D portālam par komentāru atspoguļošanu publikai [23/07/2012 14:44]

Vadzi A4D bosi, vai nebūtu tomēr lietderīgāk balsošanas tiesības zem komentāriem: "piekrītu", "nepiekrītu", "stulbi" piešķirt arī anonīmajiem komentētājiem, jo pašreizējie reģistrētie komentētāji balsošanā ir izteikti kūtri un nedod nekādu ainu par to, kādam viedoklim komentāru lasītāju auditorija dod priekšroku. Turklāt šāda balsošanas sistēma nereprezentē kopumu, bet gan viena profila ļaužu grupu.

Vēlme veicināt neanonimitāti ir apsveicama, varbūt, bet šis paņēmiens, acīmredzot, nedod vēlamo efektu, turklāt anonimitātei jau nu nav nekāda īpaši izskaužamā izpausme, jo dažkārt caur to var pateikt autoritatīvi nepasakāmas lietas, kuras ir vērts sabiedrībai uzzināt un novērtēt.

Visu beidzot plašāka sabiedrības iesaiste un tās iniciatīvas veicināšana arhitektu diskusijās nāktu nozares atpazīstamībai un publicitātei tikai pa labu.

p.s.

Turklāt iesaku noņemt opciju "stulbi", jo šāda opcija visdrīzāk vairo neiecietību, ne stulbuma izskaušanu, traucējot arī saprast, kurā virzienā plūst komentāros izraisīto domu straumes.


RS: Re: Priekšlikums A4D portālam par komentāru atspoguļošanu publikai [23/07/2012 17:37]

piekritu :)

visur tač ir + un -, like un dislike


AnKo.2: Re: Priekšlikums A4D portālam par komentāru atspoguļošanu publikai [23/07/2012 20:39]

kamōn.

Ir viedoklis kuram var piekrist vai nepiekrist. tam der abas dotās vērtēšanas opcijas. bet ir reizes, kad atsevišķi indivīdi, kuri tālu nav jāmeklē, uzraksta komentāru kurš, nu tiešām ir stulbs. un tad lieliski der arī trešā vērtēšanas opcija. :))

par iespēju arī nereģistrētiem apmeklētājiem vērtēt komentārus, laikam sliecos piekrist.


AnKo.3: Re: Priekšlikums A4D portālam par komentāru atspoguļošanu publikai [24/07/2012 09:37]

Tā nu gan tas nav. Daudzas labas idejas sākumā ir "stulbas", pats Einšteins par to reiz tā pat izteicās, tāpēc pietiks vien ar mīnusa zīmīti, jo savādāk tas jau ir tas pats mīnuss kvadrātā.

Ja jau gribas tā saglabāt to "stulbi", tad vajag ieviest arī UBER COOL podziņu, lai ir godīgi abpusēji.


Artis Zvirgzdiņš Re: Priekšlikums A4D portālam par komentāru atspoguļošanu publikai [24/07/2012 14:14]

Savulaik diskutējot redkolēģijas vidū par kādām izmaiņām un uzlabojumiem, pārspriedām iespēju ļaut komentēt tikai reģistrētiem lietotajiem - tātad izmantot tādu pārbaudītu paņēmienu komentāru satura kvalitātes nodrošināsānā. Galu galā nolēmām tomēr atstāt plašākas iespējas un komentēt var ikviens. Subjektīvi vērtējot, jāatzīst, ka vairums to jēdzīgo un saturīgo komentāru (uz ko jau taču gribētos tiekties) nāk no tiem, kas parakstās ar savu vārdu vai arī - tiem, kas savus pseidonīmus lieto pastāvīgi. Neatkarīgi no tā vai ielogojušies vai nē. Protams, ir arī izņēmumi - saturīgi viedokļi no tiem, ko saucam par anonīmajiem. Tomēr sekojot līdzi, redzams, ka proporcionāli stipri mazāk.

Daļēji var piekrist tam, ka šīs trīs vērtēšanas opcijas reizēm ir mulsinošas un brīžiem it kā nepilnīgas. Taču balsošana savukārt nav primāra, bet otrškirīga lieta - "viedoklis par viedokli". A4D tā tikai ieviesta galvenokārt ar mērķi samazināt nejedzīgo komentāru īpatsvaru un tīri subjektīvi ir sajūta, ka tā proporcija ir mazliet uzlabojusies, neskatoties uz to, ka pašu vērtēšanas iespēju pārāk daudz nezmanto. Bet iespēja reģistrēties jau nekādi nav ierobežota, - tā pieejama ikvienam. Un komentēru vērtēšanas ir tikai viena no reģistrēto lietotāju iespējām - par citām var lasīt šeit - http://www.a4d...taru-vertesana/

P.S. Jāatgādina gan, ka raksts bija par vasaras skolu Cēsīs.


Andis Sīlis komentāru ainava [24/07/2012 13:33]

Iereģistrēties nenozīmē atklāt savu identitāti, var lietot nikneimu.

Reģistrācija palīdz statistikai, disciplinē verbālās izpausmes un palīdz turpināt domu apmaiņu ar kādu no virtuālajiem varoņiem pie citiem rakstiem.

Tai ir arī citas priekšrocības - katru reizi atverot lpp ar "new" ir atzīmēti nelasītie komentāri un raksti - regulāram lietotājam pie ndesmit komentāriem ļoti noderīgs instruments.

Balsošanas mērķis nav izskaitļot objektīvu vidējo statistisko viedokli, drīzāk ierobežot muļķību vai tukšvārdību - ja desmit reģistrētie grib "aizklāt" kādu kaitinošu "wow cik superīgi" jēdzīgas domu apmaiņas vidū, tad balsojot ar pogu "stulbi" tas ir izdarāms.


RS: Re: komentāru ainava [24/07/2012 13:59]

tas, ka pastāv poga "stulbi", nevis "super!" tikai parādā LV arhitektu būtību- visu noķengāt (lai ērtāk būtu, ar vienu vienīgo klikšķi)... diemžēl tādi mēs esam, redzam tikai to, ko gribam un kādi paši esam :(


anno: Re: komentāru ainava [24/07/2012 15:30]

Ja jums pašiem tā šķiet un kritika nav vērā ņemama, protams turpiniet vien tādā garā. No malas tas gan izskatās pēc cenzūras, bet jums pašiem, savā sulā vāroties, tas protams liekas pareizi - atšūt nearhitektus vai tādus kas neiederas A galmā, turpinot attīstīt savu selektīvo, norobežojošo un LV arhitektu (RTU) specifisko kultūru.


RS: Re: komentāru ainava [24/07/2012 17:10]

fakts!


Andis Sīlis Re: komentāru ainava [24/07/2012 22:44]

Fakts ir tāds, ka liela daļa kolēģu izvairās publicēt savus projektus vai viedokli A4D vietnē tieši daudzo infantilo vai agresīvo komentāru atbaidīti. Vismaz ieceru līmenī portāls vairāk orientēts uz argumentētu un izvērstu domu pmaiņu nevis anonīmām reakcijām жудь un блеск līmenī, kuras cenzēt redkolēģijai nav ne laika, ne spēka.


RS: Re: komentāru ainava [25/07/2012 08:37]

negribu kaut ko ieteikt- portāla saturs un forma ir Jūsu ziņā. vnk, kā ideja- redzēju tādus variantus, ka no sākuma jaunums portālā ienāk tādā, kā priekšskatījuma apgabalā, kur viss salasīts kopā un visi to var redzēt un novērtēt un pēc tam, atkarīgi no novērtēšanas rezultāta jaunums parādās galv. lapā. Tādā veidā var panākt portāla galvenās lapas dabisko attīstību un veidošanu.


gigi: Re: komentāru ainava [25/07/2012 17:58]

Interesanti- šajā diskusijā komentāru no reģistrētiem lietotājiem mazāk, nekā vērtējumu :DDD tas nozīmē, ka liela daļa kolēģu, kas izvairās publicēt savus projektus vai viedokli A4D vietnē anonīmi novērtēt tomēr spēj :DDDDDDDDDD


jee: Re: komentāru ainava [27/07/2012 10:33]

sadaliet portāli divās daļās, anonīmajā un reģistrēto lietotāju daļā. Tad lai tiem, kam drosme - publicējas pirmajā daļā un tiem kas nevēlas kritiku, lai tusē slēgtajā daļā. Tā vismaz abas puses būs respektētas un neabižotas. Tie kas internetā vairāk uzturas ir jau sen kā pieraduši pie asas un necenzētas kritikas, no kuras patiesībā, ja tā padomā, nereti ir izlobāma neslikta patiesības sāls:)


MINHAL: daa [20/09/2017 09:38]

http://www.tacticbusiness.com Online surveys can improve the efficiency, effectiveness and profitability of your business. Savvy business people are finding that the way to be nimble in the marketplace is to build a continuous feedback loop into several places within the tactical business plan.

http://www.probleminfinance.com There may be really high interest rates. The buyer may have credit problems. The buyer may have an income to debt ration problem. These problems could prevent the buyer from getting a "normal" loan.

http://www.allowtechnology.com If you are ready to find a new dentist, you should consider using a computer and your phone to help you perform some research. Browsing dentists online before calling each one is recommended so that you do not waste your time by going into each office.

http://www.hea...ontrolling.com When we talk about being healthy, it is not only about eating the right kinds of foods and exercising your body. Living a healthy life involves much more than that. Our emotional health should also be taken care of because if you do not have a balanced emotional life, it will surely affect your health.

http://www.imp...homeindeed.com will provide safety, security, and comfort as well as a boost in property value and enhanced quality of everyday living. To make them last throughout the harsh winter chill and beyond many years to come, here are the top fall home improvement projects to undertake

http://www.travelwhistles.com Though, in today's technologically advanced world, different types of travel clocks remain available, the 3 most-unique travel clock are Dakota Watch Company Timepieces Backpacker, Eagle Creek Travel Accessories Multi-Function Clock and Dakota Watch Company Timepieces Whistle Clip Microlight.

http://www.budgetshoppings.com Christmas shopping on a budget can be fun! In this economy, many of us will be budget shopping this year. Make a plan. Decide exactly how much money you have available to spend, and divide that amount by the gifts you need to purchase.

http://www.fashionistabased.com Fashion is a popular blogging topic. Fashion trends change in an instant and the blog platform is a great way to announce these trends because blogs can be easily updated and can be read by millions of people worldwide.

http://www.priceyautos.com Aficionados say that phantom is born with the right spirit. But one has to pay exorbitant price just to seize its spirit. In a charity auction in Florida, Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe was bought for $2 million.

http://www.depositbusiness.com However, up until 2004 when an individual wanted to deposit a check from another bank into his or her account, the bank would have to transfer the physical check to the Federal Reserve before the money would appear.

http://www.fin...estimation.com An auto loan payment estimator is a special kind of calculator that allows you to work out the repayments you will need to make when obtaining car finance. It can also let you work out the amount of interest you will be paying over the term of your loan and ways that you can reduce the interest you pay.

http://www.technologyalone.com Technology is a broad term today and in the future the word 'Technology' will become even broader, there is a growing need to converge and integrate Technology Services, Products, Systems and Solutions on an increasingly large scale.

http://www.healthinclinic.com How good are herbs for health? When we think of natural foods that benefit our overall health, we tend to focus on things like fruits, veggies, and beans. But we should never forget about the various health benefits of herbs.

http://www.catchyhomes.com The predominant element that leads to the success of e-mail marketing is the quality of the subject line. As it is the first impression, you need to know how to write catchy subject lines. A good subject line can help you from being forbidden from the e-mail list of your targeted recipients.

http://www.awe...travelling.com As negligent as this is, it is becoming more frequent, as people cannot afford to take out insurance policies, and would rather take a risk. There are things that can be done to lower insurance though.

http://www.shoppingbulk.com You've probably heard a lot of people talk about how they save a ton of money shopping by buying in bulk and stocking up on things. The trouble is that the two aren't always exactly the same thing. Let's talk about the advantages and disadvantages of each.

http://www.betweenfashion.com Over the years, over-use and abuse of the key word-Style and Fashion have tended to transform their original meanings to suit the errors of the abusers. Also their inter-changeable usages have compounded their meanings.

http://www.autosworthy.com For these borrowers, auto loans are easy to come by. But, what about the rest of us? Those with fair or poor credit scores do not have such a nice time when attempting to finance a car with a car loan. Here are 5 tips for finding banks that offer auto loans for bad credit individuals.

http://www.spendbusiness.com Sometimes there is no need to spend money on a business - How is this possible? An amazing story below awaits. I bumped into a friend of mine the other day. I was at the park sitting, relaxing while thinking of a topic to write for another issue of my e-book.

http://www.financedisks.com A computer can be used for personal as well as professional work. As a matter of fact, with a worldwide internet access everything has become accessible in few clicks. To overcome the financial deficit of buying a computer, experts have come up with easy computer finance option.

http://www.ben...technology.com The mind of technology is a breeding ground for new inventions, while the benefits with technology serve to make life so much more interesting than, say a hundred years ago. I have to admit sometimes I wonder if it's more enjoyable.

http://www.specifichealthy.com Many women ask if there is a specific healthy diet for pregnancy. In fact, it all goes much deeper than that. Conception is really a fragile miracle as so many things must happen in just the right order that on paper, it seems impossible.

http://www.hom...ntinterest.com Home improvement is a concern that each homeowner has regarding his or her abode. For the concern of better comfort and relaxation, people put much effort and resources in making their house better in terms of its structure, functionality, and comfort value.

http://www.exp...travelling.com TSA has developed a passenger safe travel program called TSA Pre check. The program is expanding across the country to expedite travelers through security lines.

http://www.shopinleisure.com Another thing you can shop for this Christmas is a Santa Letter. These will be a great way to boost your kids' faith in Santa Claus by giving them a reply from the Jolly Old Elf himself to their North Pole letters. You can order

http://www.fashiondebates.com It may feel as though it is only recently that menswear and mens designer fashion has really become popular but did you know that since the early 1920's; dedicated, world renowned designers have been creating some of the most loved items of clothing?

http://www.businessesgroup.com Costs are up for everyone, and that is especially true for businesses. Many companies are struggling with dramatically decreased revenue streams, and that makes it difficult to afford group health insurance policies for your employees.

http://www.helpinfinances.com In every aspect of life, individuals need some sort of help in organization. We need help in organizing our closets, our work schedules, our play schedules - even our children's hectic programs. That's especially true when it comes to personal finances.

http://www.con...tionforyou.com Strategy consulting can change the face of your internet business. What if you discovered how easy it is to boost your success getting strategic consultation starting today? Here are 3 simple steps to get you started.

http://www.tec...calreviews.com Nothing satisfies a gadget enthusiast more than getting fresh and quick updates from the best Technology Review Site about technological products. As new technology gadgets are being released in the market for public consumption, reviews are also expected to be in order


MINHAL: daa [20/09/2017 09:42]

Costs are up for everyone, and that is especially true for businesses. Many companies are struggling with dramatically decreased revenue streams, and that makes it difficult to afford group health insurance policies for your employees. <b><a href="http://www.bus...>businesses group</a></b> <br> <br>


saņemti 15 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.