Izsaki viedokli elektroniski

Sākot ar šī gada marta beigām visiem interesentiem ir iespēja izteikt savu viedokli sabiedrisko un publisko apspriešanu ietvaros elektroniskā veidā Rīgas pašvaldības portālā. Galvenie ieguvumi — birokrātijas samazinājums, ātrāks viedokļu apkopošanas un atgriezeniskās saites process.

Viedokli par detāplānojumiem, teritorijas plānojuma grozījumiem vai būvniecības iecerēm, kurām notiek sabiedriskā vai publiskā apspriešana, var izteikt, elektroniski autorizējoties Rīgas pašvaldības portāla sadaļā e-pakalpojumi. Autorizēties var ar e-parakst, kā arī izmantojot portālā norādītās interneta bankas. Šobrīd norisinās sarunas arī ar citām Latvijas bankām, lai piedāvātu autorizācijas iespēju Rīgas pašvaldības portālā pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam. Autorizācija var notikt arī, saņemot portāla www.riga.lv autorizācijas paroli Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kungu ielā 6/9, līdzi ņemot pasi.

Par teritorijas plānojumu interesenti var ne tikai izteikt savu viedokli, bet arī apskatīt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta atbildi uz savu ierosinājumu.

Šobrīd aktuālas ir divas sabiedriskās apspriešanas:

  • līdz 24.aprīlim Rīgas teritorijas plānojuma 2006.-2018.gadam grozījumu galīajai redakcijai
  • līdz 17.aprīlim — detālplānojuma 1.redakcijai zemesgabaliem Maskavas ielā un Jāņogu ielā

Vairāk informācijas par detālplānojumiem, teritorijas plānojuma grozījumiem un publiskām apspriešanām — RDPAD mājas lapas sadaļā Sabiedriskās un publiskās apspriešanas. Elektroniskais pakalpojums izstrādāts, sadarbojoties RDPAD un RD Informācijas tehnoloģiju centram.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx