RTU maģistra darbu aizstāvēšana tiešsaistē

Pandēmijas radītie apstākļi radījuši ļoti daudz neērtību, taču strauji attīstījusies tiešsaistes kultūra ļauj sekot līdzi dažādām lekcijām, konferencēm vai citiem notikumiem, kā piemēram, — maģistra un diplomdarbu prezentācijām. Vakar un šodien varējām vērot un klausīties RISEBA augstskolas bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšanas, bet nākamajā nedēļā — 1., 2. un 3. februārī maģistra darbus ar integrētu diplomprojektu aizstāvēs RTU Arhitektūras fakultātes studenti, un arī tam varēs sekot līdzi zūmā.

Studentu veikumu vērtēs Arhitektu valsts pārbaudes komisija: AF dekāns profesors Uģis Bratuškins, AF docents Edgars Bondars, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes asociētā profesore Andīna Sprince, Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesore Aija Ziemeļniece, Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis, Latvijas Arhitektu savienības prezidents arhitekts Juris Poga un Rīgas pilsētvides attīstības pārvaldes eksperts Rīgas vēsturiskā centra UNESCO Pasaules mantojuma pārvaldības plānošanas jautājumos Aigars Kušķis. Komisijas vadītājs — arhitekts Visvaldis Sarma.

Maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšanas secība

Visi interesenti, domubiedri, kolēģi, draugi un atbalstītāji aicināti sekot līdzi aizstāvēšanas norisei un atbalstīt topošos arhitektus!

Pievienoties attālinātajai maģistra darbu aizstāvēšanas sesijai Zoom platformā

Šī Zoom saite ir derīga visām trim aizstāvēšanās dienām.

Maģistra darbi no 21. janvāra ir pieejami apskatei RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 3. un 4. stāvā. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām apmeklētājus stingri ievērot visus drošības, lai neapdraudētu savu un citu cilvēku veselību.

rhitektūras fakultāte un diplomprojektu autori saka lielu paldies sadarbības partneriem, kuri visā studiju laikā un jo īpaši šajos izaicinājumiem pilnajos mēnešos ir atbalstījuši jauno arhitektu izglītošanos. Sirsnīgs paldies SaintGobain Celtniecības produktiItera Latvija un visiem mūsu atbalstītājiem un domubiedriem!

Informācija: Evita Serjogina, RTU Sabiedrisko attiecību departamenta iekšējās komunikācijas nodaļas vadītāja

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx