Ceturtā vasaras skola Vācijas laukos

Latvijas arhitekti, ainavu arhitekti, plānotāji un dizaineri, kā arī studenti arī šovasar aicināti uz starptautisko arhitektūras vasaras skolu — PAO IV, kas no 25.augusta līdz 7.septembrim atkal notiks Vācijas vidienes ciematā Švābhauzenā. Tēma — Mikromuzejs.

Līdzīgi citām trim vasarām Drēzdenes Tehniskās universitātes un Bauhaus Universitātes organizētā starptautiskā arhitektūras skola PAO IV paralēli dizaina un būvniecības darbnīcām piedāvās lekcijas, mācību ekskursijas un nodarbības mākslās.

Divu nedēļu nodarbību tēmas: 

  1. No 25.—31.augustam  Amats un eksperiments
  2. No 1.—7.septembrim — Dizains un konstrukcija

Šāgada PAO studiju laikā tiks projektēti un realizēti divi objekti — ciemata mikromuzejs un instalāciju taka pie ezermalas. Mikromuzejs būs miniatūra un vienkārša, taču praktiska būve, kas paredzēta vietējo mākslinieku, bērnu, kā arī PAO dalībnieku darbu izstādīšanai. Tā novietne atrodas pašā ciemata centrā blakus baznīcai. Tā kā Švābhauzena izvietota pie ezera, tā krastos un, iespējams, pat ūdenī tiks uzstādīti vides mākslas objekti. Tiem būs jāpapildina brīnišķīgā ainava, reaģējot vienlaikus gan dabai, gan tehnoloģijām, lai ieinteresētu skatītājus par materiāliem, vietu un tās vēsturi.

Darbnīcu vadītāju amatus tāpat kā iepriekš ieņems abu augstskolu pasniedzēji un pieredzējuši praktiķi. Dalības maksa gan divkāršojusies — 200 € par nedēļu. Mācību valoda — arvien angļu.

Vairāk informācijas:

A4D par PAO vasaras skolas principu

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx