Pastaiga, janvāris/februāris 2013

  • Karavāna iet tālāk — 2012. gads arhitektūrā un dizainā pasaulē un pašu mājās. Pastaigasprāt, spilgtākās gada aizraušanās, pamanīšanas vērtās grāmatas, pārsteigumi, panākumi, hiti un tendences, personības, prieki, izņēmumi un arī izgāšanās.
  • Vai pietiek, ka dizains ir foršs — saruna ar Zviedrijā dzīvojošo latviešu izcelsmes arhitektu, dizaineru un izgudrotāju Andreju Legzdiņu par viņa dzīves un darbu apkopojumu grāmatā Mani darbi un nedarbi, par lielajām iecerēm mainīt pasauli un atgriešanos pie dabas, par panākumiem un publikācijām žurnālā Domus, par priekšrocību būt latvietim, zviedru dizaina sabiedrību un komunistiem kā radošo jomu noteicējiem Zviedrijā, par Karlosa Kastaņedas izpratni par cilvēka dzīves gaitu, par dizaina kā lielās mākslas taisīšanu, studentiem Latvijā un Zviedrijā, par sevi kā zemūdenes inženieri, baltu grīdu un prasmi apstāties īstajā brīdī.
  • Padomju laika gudrā blondīne — Lia-Asta Knāķe no krogus arhitektes līdz Latvenergo un vērienīgu rūpniecisku būvju projektētājai.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx