Dizaina Studijas 8. numurs

Numura tēma — dabas formas: jaunā biroja Mark arhitekti un akadēmiķis par dabīgo formu rašanos, vertikālie dārzi, Igaunijas Dizaina gads un pirmā dizaina viesnīca Liepājā, Brīvības pieminekļa iekšiene, lietussargs vējainam laikam, zelta dēļi un grāmata skārda vākos.

Viedoklis — Kā dabā rodas un izzūd formas? Profesora, LZA akadēmiķa un Augu ģenētikas laboratorijas vadītāja Īzaka Rašala un biroja Mark arhitektu Mārtiņa Ošāna un Jāņa Saukas pārdomas.

Rubrikā Intervija — Jānis Jākobsons par dizainera Teda Mēlinga (ASV) un Latvijā dzimušās mākslinieces Vijas Celmiņas (ASV) darbiem.

Rubrikā Telpa — Anita Zabiļevska par fenomenālo francūzi Patriku Blānu — vertikālo dārzu izgudrotāju un veidotāju.

Rubrikā Forma — Sandra Krastiņa par dizaineri Pītu Heinu Ēku, kas vecus dēļus tur zelta vērtē, kā arī par to, vai viss ģeniālais ir tik vienkāršs, — Italian National Design. Inese Pētersone no Milānas meses jauno dizaineru izstādes A DREAM COME TRUE — dizaineru sapņi mēdz piepildīties. Dizaina ielā — lins.

Rubrikā Laiks — Ilze Martinsone par mākslinieces Ērikas Iltneres un Jevgenijas Knāviņas darbiem Padomju Savienības tekstiluzņēmumā Rīgas audums. Plaši cehi, milzīgas iekšējās teritorijas ar dārzu un augļudārzu, sava ēdnīca, poliklīnika, bibliotēka. Un savs pagrimums pēc grandiozā uzplaukuma.

DS konkursa Dizaina izaicinājums 2007 darbi. Konkurss turpinās.

Pielikumā Dizaina skola — diplomdarbu laiks Latvijas skolās un Lozannas mākslas koledžā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Austris

beidzot kārtīgs izdevums veltīs dizainam

Austris

beidzot kārtīgs izdevums veltīs dizainam

2
0
Lūdzu, komentējietx