Štramu nomainīs Strancis

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien akceptēja projektu līdzšinējā Attīstības departamenta direktora Viļņa Štrama atbrīvošanai no amata un Pētera Stranča iecelšanu par departamenta direktoru no 1.maija.

Atlūgumā V.Štrams savu aiziešanu pamato ar «pretrunīgo Rīgas domes vadības attieksmi pret Pilsētas attīstības departamenta un departamenta direktora līdzšinējo darbu», kā rezultātā viņš divas reizes bijis atstādināts no amata uz izmeklēšanas laiku un abas reizes atkārtoti atjaunots amatā, «kas kopumā nav veicinājis Pilsētas attīstības departamenta kompetencē esošo pienākumu izpildi». Atlūgumu V.Štrams iesniedzis 2006. gada 6. novembrī, paredzot līdz 1. maijam pabeigt vairāku pilsētas attīstībai svarīgu projektu sagatavošanu.

Pēteris Strancis, kurš līdz šim pildījis Pilsētas attīstības departamenta direktora pirmā vietnieka pienākumus, dzimis 1972. gadā, ieguvis bakalaura grādu Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, strādājis par arhitektu privātās firmās, bijis Pilsētplānošanas pārvaldes vadītājs un Būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs.

Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Edmunds Krastiņš (TP), komentējot departamenta vadītāja maiņu, izteica pateicību V.Štramam par būtisko ieguldījumu pilsētas attīstības stratēģijas veidošanā un īstenošanā, kā arī izteica cerību, ka P.Strancis turpinās veiksmīgi uzsākto projektu virzību ar jaunu sparu un jaunām idejām.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
lielupe

kur lai atrod labus cilvēkus darbam būvvaldē?

atbildība liela, gandarījumu sajust grūti.

lielupe

kur lai atrod labus cilvēkus darbam būvvaldē?

atbildība liela, gandarījumu sajust grūti.

2
0
Lūdzu, komentējietx