Pielaiko arhitektūru! ARHIM — 20

Decembris ir projektēšanas biroja ARHIS 20.dzimšanas dienas svinību mēnesis. 9.decembrī plkst.17.00 galerijā Daugava pirmoreiz atvērs grāmatu ARHIS arhitektūra. Līdz 15.decembrim turpat būs izstādītas ARHIS arhitektūras skices. 12.decembrī plkst.18.00 RIXC mediju telpā atklās izstādi ARHIS 20 darbu skate, kura būs skatāma līdz 21.decembrim.

ARHIS arhitektūra

Grāmata ARHIS arhitektūra apkopo 20 gados uzkrāto ARHIS pieredzi arhitektūrā. Tā ir projektu izlase, kurā parādīts arhitektūras attīstības ceļš, sākot no skices līdz gala rezultātam — projektam vai pabeigtai ēkai, — ieskatoties arī tajā, kā tās tiek apdzīvotas šodien. ARHIS arhitektūra veltīta šo darbu veidotājiem, lietotājiem, vērtētājiem un interpretiem.

9.decembrī plkst.17.00
Grāmatas ARHIS arhitektūra atvēršanas svētki
ARHIS vadošo arhitektu radīto skiču izstāde >> 15.decembrim

Galerija Daugava

Alksnāja ielā 10 / 12

ARHIS 20 darbu skate

Biroja darbu izstādes ARHIS 20 darbu skate koncepcija izaugusi no grāmatas idejas, lai akcentētu būtiskākās grāmatā paustās domas. Īpaša uzmanība veltīta skicēšanas procesam, kas ir pamats ARHIS arhitektu darba metodei, radot jaunu ideju un projekta koncepciju.

Grāmatas lappuses izstādē simbolizē planšetes, kas interpretētas kā mugurā uzvelkami tērpi. Tādējādi uzsverot to, ka ARHIS arhitektūra ir funcionāla, ērta un lietojama — tā nav elitāra vai luksusa lieta. Lai izprastu izstādes pamatdomu, tās veidotāji iesaka izšķirstīt grāmatu un pielaikot ARHIS arhitektūru.

12.decembrī plkst.18.00
Izstādes ARHIS 20 darbu skate atklāšana >> 21.decembrim

RIXC mediju telpa

Atvērts: katru dienu 12—18

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx