Modes vakars ar Reet Aus un Elīnu Dobeli

4.februārī no plkst.18.00—21.00 Lukabukā viesosies Igaunijas ekomodes pioniere Reet Aus un Latvijas apavu zīmola Zofa izveidotāja arhitekte Elīna Dobele. Vakara intelektuālo fonu stiprinās Estonian Fashion Bible un jaunu ārvalstu izdevniecību grāmatu piedāvājums.

Modes vakars Lukabukā ir vienreizēja iespēja iepazīties ar Baltijas reģiona personībām, kas modes dizainā atradušas savu īpašo nišu.

Reet Aus ir starptautisku ievērību guvusi modes dizainere no Tallinas, kura ar estētiski jūtīgo matēriju — modi — strādā, izmantojot vecas, otrreiz pārstrādātas izejvielas, no vīriešu krekliem darinot greznas blūzes, no veciem džinsiem un armijas formām — žaketes un mēteļus. Pārstrāde ir Reet pirmo kolekciju galvenā tēma, bet jaunākie darbi un 2010.gada kolekcija, ar kuras paraugiem varēs iepazīties arī modes vakarā, ir kvalitatīvi jauns solis nākotnē, izejmateriālu paleti papildinot ar organic kokvilnu, zīdu un igauņu linu. Reet regulāri piedalās skatēs un forumos ārvalstīs, viņa ir radījusi tērpus vairākām godalgotām teātra izrādēm un filmām. Par Reet ir rakstījusi ietekmīgā avīze The Financial Times, rakstā par Austrumeiropas modes uznācienu pieminot arī mūsu pašu zīmolu — MAREUNROL’S.

Zofa ir arhitektes Elīnas Dobeles apavu kolekcijas zīmols un spilgts pieteikums jauniem virzieniem, jauniem ceļiem arhitektu radošajā darbā. Pirmās apavu kolekcijas nosaukums ir Realitātē rūdīta romantika, un tas radās arhitektes vērojumos par mūsdienu sievietes dzīvi pilsētā. Zofa zābaku dizaina raksturīgās iezīmes ir lakoniska forma un auduma pielietojums kombinācijā ar ādas detaļām. Izmantotie augstas kvalitātes materiāli tiek rūpīgi atlasīti — audums, āda, pazoles āda, oderes āda. Pašlaik noris darbs pie pavasara kolekcijas sieviešu modeļiem un kungu līnijas. Tie ir īsti estētu, un pilnīgi noteikti — arhitektu apavi. Dizaina procesā arhitektes radošās un konstruēšanas prasmes tiek apvienotas ar augstas klases meistaru roku darbu, kas garantē vislabāko kvalitāti. Modes vakarā būs unikāla iespēja iepazīties ar zābakiem, ko arhitekte radījusi jaunās modes zvaigznes Katjas Šehurinas aktuālajai kolekcijai, kas drīzumā ceļos uz Japānu.

Modes vakaru rīko izmeklētu grāmatu un dizaina veikals Lukabuka, kas prezentēs jaunāko no ārvalstu izdevniecībām saņemto grāmatu kolekciju, tai skaitā nesen iznākušo Estonian Fashion Bible.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
trackback

estores dentro de ventana

купить набор каучуковых основ для гель лака kodi золотые сережки сердечки пусеты с камнями modetøj og sko alt i sko og modetøj til kvinder og mænd pantalones vaqueros de colores gucci compre es famosa marca de diseño de joyería de moda de acero zapatil…

1
0
Lūdzu, komentējietx