LTV Adreses jauno sezonu sāk ar miljonāru mājām

No 7. septembra LTV1 ēterā atgriežas arhitektūras un pilsētvides raidījums Adreses, un jau ierastajā formātā tajā ik nedēļu tiks salīdzināti divi autora Mārtiņa Ķibilda izvēlēti objekti. Pirmās sērijas pretpoli būs īpaši intriģējoši — divu bagātu ģimeņu savrupmājas Jūrmalā.

Abas ēkas ir jaunas, taču to arhitektūra — radikāli atšķirīga. Viena villa veidota krāšņa kā pils, ar bagātīgām atsaucēm uz dažādiem vēsturiskajiem stiliem (arhitekts Guntis Sakne), turpretī otra — askētisks modernisma izstrādājums, kura teju vienīgie dekori ir raupji, melni dēļi, stikls un betons (arhitekte Sintija Vaivade).

Taču viena lieta abām ēkām ir kopīga — to interjeros goda vieta atvēlēta īpašnieku mākslas kolekcijām. Tāpēc Adrešu ceļabiedrs šajā sērijā ir mākslinieks, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aleksejs Naumovs.

LTV1 ēterā Adreses būs ik ceturtdienu, pulksten 20.00, ar atkārtojumu sestdienās. Visas sērijas būs noskatāmas arī LTV interneta platformās, kā arī Adrešu Facebook lapā. Papildu stāsti — autora Instagram kontā.

 

Informācija: Mārtiņš Ķibilds, Adreses

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx