Lekcija un diskusija par Leipcigas hartu

Baltijas — Vācijas Augstskolu birojs semināru cikla par pilsētu attīstību ietvaros ielūdz uz tematisko vieslekciju un paneļdiskusiju Leipcigas harta. Izaicinājumi integrētai pilsētattīstībai 4.jūnijā plkst.18.00 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 201.auditorijā.

Vieslekciju sniegs Volfs—Kristians Štrauss (Wolf—Christian Strauss) no Vācijas urbanistikas centra, kura darba joma ir pilsētu attīstība un tiesības. Vieslekcijā tiks runāts par Leipcigas hartu un tajā nostiprinātajiem ilgtspējīgas un integrētas pilsētas attīstības principiem. Vieslekcijā ar tēmu Pilsētu attīstība tiks ziņots par Vācijas pieredzi un skatījumu uz Leipcigas hartas ieviešanu. Tāpat tiks diskutēts par integrētu pilsētu attīstību Latvijā.

Vieslekcija paredzēta angļu valodā, prezentācija tiks rādīta vācu valodā, bet izdales materiāli būs pieejami latviešu, vācu un angļu valodā. Pēc vieslekcijas notiks paneļdiskusija angļu valodā un ikvienam tiks dota iespēja uzdot jautājumus angļu, vācu vai latviešu valodā. Pēc vieslekcijas un paneļdiskusijas būs iespējams turpināt sarunas neformālā gaisotnē pie vīna glāzes.

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx