Latvijas jaunie dizaineri Milānas mesē 2008

No 16.—21. aprīlim mūsu jaunie dizaineri jau trešo gadu pēc kārtas piedalās Starptautiskajā Milānas mēbeļu mesā. Pirmoreiz — kopā ar lietuviešu kolēģiem — Young & Baltic. Četri directdesign.lv dalībnieki — Elīna Bušmane, Anastasija Mass, Kaspars Jursons un Jānis Valdmanis «caur Maskavu» uz Milānu nogādājuši trīs galdus un vienu krēslu. Ieskats izstādes ekspozīcijā.

Radot jaunu dizainu, Latvijas dizaineru apvienība directdesign.lv īpašu vērību piešķir materiāla funkcionalitātei. Turklāt cilvēkam un videi draudzīga materiāla — koka — funkcionalitātei. Kokmateriāla unikalitāte ir dabas darbs.

Ikviens jauno dizaineru ekspozīcijas SaloneSatellite stenda C—21 ar nosaukumu Young & Baltic apmeklētājs saņems dāvanu no Latvijas — bērza sēklas no Kaltenes, tādejādi tiekot uzaicināts veikt ieguldījumu dabas resursu saglabāšanā un atjaunošanā.

Young & Baltic ekspozīcija veidota kopā ar lietuviešu dizaineriem M.Lataiti un P.Savickas. Tās atrašanās Starptautiskajā Milānas mēbeļu mesas talantīgāko dizaina studentu sadaļā SaloneSatellite ir apvienības directdesign.lv balva par uzvarām SaloneSatellite Worldwide Moscow 2007.

Ekspozīcijā Young & Baltic ietilpst četras directdesign.lv dizaina lietas:

TEABLE
Dizains: Anastasija Mass

PAUSE
Dizains: Elīna Bušmane

ACROSS
Dizains: Kaspars Jursons

FLOP!
Dizains: Jānis Valdmanis

Ekspozīcija Young & Baltic Milānas mēbeļu mesas paviljonā SaloneSatellite.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Bubulis

Ņu čoini ! Bērza sulu ar varēj paredzēt dalīt dzert 🙂

Bubulis

Ņu čoini ! Bērza sulu ar varēj paredzēt dalīt dzert 🙂

2
0
Lūdzu, komentējietx