Betskis Rīgā

Ceturtdien, 26.novembrī plkst.19.00 kinoteātrī KSuns biroja Sarma & Norde rīkotajā ciklā Kino un arhitektūra ar lekciju Arhitektūra: aiz, apkārt un no citas puses uzstāsies arhitektūras kritiķis un kurators Ārons Betskis.

«Lai kļūtu par kultūras, sabiedrības un pasaules daļu, arhitektūrai jābūt kaut kam vairāk kā celtnēm. Ar celtnēm vairs nepietiek, jo pašas par sevi tās aizvien vairāk nosaka dažādi dzīves, drošības un finansiālie kodi. Taču mums jāmeklē veids, kā radīt labākas attiecības starp mums un citiem, mums un apkārtējo pasauli. Šeit iedvesmu varam smelties tādās jomās kā interjera dizains, māksla, ainavu arhitektūra un kino — visā, kas ir pirms, pēc un apkārt celtnēm.»

Ārons Betskis (Aaron Betsky, 1958) ir arhitektūras kritiķis, rakstnieks un žurnālists. Studējis Jēlā un Delftā. Strādājis Frenka Gērija birojā, bijis kurators Sanfrancisko Mūsdienu mākslas muzejā (1995-2001), Nīderlandes Arhitektūras institūta direktors (2001-2006) un Venēcijas arhitektūras biennāles (2008) kurators. Kopš 2006.gada Betskis ir Sinsinati Mākslas muzeja direktors.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
6 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
ma

O! Rīgā jau baumu birojs pāris nedēļas par šo notikumu runāja! Prieks, ka tās nebija tikai baumas!

Zane

Šo nedrīkst neapmeklēt.

Temple

jabuut!!!!!!

ma

O! Rīgā jau baumu birojs pāris nedēļas par šo notikumu runāja! Prieks, ka tās nebija tikai baumas!

Zane

Šo nedrīkst neapmeklēt.

Temple

jabuut!!!!!!

6
0
Lūdzu, komentējietx