Atvērto durvju diena Krievu teātrī

Pirmdien, 11.maijā ikvienam iespējams klātienē apskatīt Rīgas Krievu teātra nama atjaunošanas procesus. Atvērto durvju dienā plkst.13.00 sava teātra ēku plāno apmeklēt Rīgas Krievu teātra trupa, bet no plkst.13.30—15.00 būvobjekts Kaļķu ielā 16 būs atvērts apskatei arī visiem citiem interesentiem.

Apmeklējuma laikā organizētās grupās būs iespēja apskatīt teātra ēku, kur norit rekonstrukcijas darbi, saņemt plašāku informāciju par remontdarbu gaitu, jau paveikto un tuvākajiem plānotajiem darbiem, kā arī uzzināt plašāku informāciju par teātra ēku kompleksa paredzamo izskatu un iekštelpu plānojumu pēc tā rekonstrukcijas.

Rīgas Krievu teātra ēku kompleksa pilna rekonstrukcija un restaurācija pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma sākta 2008.gada oktobrī. Tehniskā projekta autors ir arhitektu birojs Graf X, rekonstrukcijas un restaurācijas darbus veic būvfirma Re&Re. Teātra ēku kompleksa rekonstrukcijā, kas ir pēdējais līdz šim vēl neatjaunotais nams Līvu laukumā, Rīgas dome ieguldīs 15,6 miljonus latu.

2007.gada novembrī A4D jau ziņoja par arhitektu biroja Arteks uzvaru konkursā par Rīgas Krievu teātra jumta izbūves apjoma risinājumu, kas aizstās šobrīd nojaukto Jura Skalberga 1967.gadā projektēto skatuves apjomu virs Kalēju ielas.

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx