Arhitektūra starpdisciplīnu instalācijā Rīgai

6.novembrī plkst.19.00 Andrejsalas Korpusu cehā atklāj Hansabank grupas ikgadējās mākslas balvas 2006.gada laureāta, lietuviešu mākslinieka Valda Ozarinska personālizstādi Transverse, kas būs apskatāma līdz 25.novembrim.

Katrā pilsētā — Tallinā, Rīgā un Viļņā — Valds Ozarinsks piedāvā īpaši pielāgotu instalāciju, kurā, saskaņā ar «atvērta mākslas darba» radīšanas principiem, saplūst audio, video, dizains, arhitektūra, teksti un citas formas. Projekta nosaukums ir termins, ar kuru apzīmē dažāda veida viļņus (t.sk. arī skaņu) un to kustību. Tādēļ mākslīgās darbības procesam un nenoteiktībai ir vienlīdz būtiskas lomas instalācijas atrisinājumā, kurš nebūs galīgs un atšķirsies dažādās ceļojošās ekspozīcijas apmeklētajās pilsētās.

Valds Ozarinsks (Valdas Ozarinskas) dzimis 1961.gadā Ignalinā, studējis arhitektūru Viļņā, Lietuvas Starpdisciplīnu mākslas radītāju savienības biedrs, pašlaik — Lietuvas Laikmetīgās mākslas centra direktora vietnieks. Ozarinsks darbojas lietuviešu mākslinieku grupā, kas pazīstama ar novatoriskām idejām, piemēram, Lietuvas paviljonu pasaules izstādē EXPO 2000.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx