Aicina piedalīties MIPIM izstādē

Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments uzaicinājis Latvijas Arhitektu savienību piedalīties starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM 2010, kas notiks no nākamā gada 16.—19. martā Kannās, Francijā.

Rīgas pilsēta pēdējos gados regulāri bijusi MIPIM izstādes dalībnieks. Apzinoties pašreizējo ekonomisko situāciju, pilsēta aicinājusi LAS būt par partneri nākamās izstādes organizēšanā, piedāvājot stendā reklamēt Latvijas arhitektu potenciālu.

MIPIM ir pasaulē lielākais ikgadējais nekustamā īpašuma samits Kannās, Francijā, kur satiekas ietekmīgākie investori. Iepriekš tajā piedalījušās vairākas Latvijas attīstītāju kompānijas, Jūrmalas un Rīgas pašvaldības, kā arī LR Satiksmes Ministrija.

LAS, iesaistoties šajā projektā, dod iespēju Rīgas stenda rīkotājiem saņemt Eiropas līdzfinansējumu 50% apmērā no visiem izdevumiem, kas ar to saistīti. Potenciālajam dalībniekam jārēķinās ar pusi no izmaksām, kas saistītas ar telpu nomu, eksponējamo materiālu stenda sagatavošanu, izgatavošanu un montāžu, transportu uz un no Kannām.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina arhitektu birojus pārdomāt uzaicinājumu un pieteikties LAS sekretariātā.

 

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx