Pārcelts Venēcijas biennāles sākums

Koronavīrusa baiļu un sarežģījumu dēļ Venēcijas biennāles arhitektūras izstādes sākums šogad tiek pārcelts par trim mēnešiem vēlāk — no 23. maija uz 29. augustu. Rīkotāji bilst, ka ar vīrusa izplatīšanos saistītie sarežģījumi būtiski traucē vērienīgā pasākuma kompleksa sagatavošanu, kurā iesaistītas vairāk kā 60 valstis no visiem kontinentiem. Tāpēc apzinoties kvalitātes riskus, kas saistīti ar iepriekšplānotā datuma ievērošanu, apzinoties to, ka neliela atlikšana varētu būt neefektīva, biennāles sākums tiek pārcelts uz vasaras beigām.

https://www.labiennale.org/en/news/new-dates-biennale-architettura-2020

https://www.theguardian.com/artanddesign/2020/mar/04/venice-architecture-biennale-postponed-due-to-coronavirus

Tādejādi biennāle, kas ilgs no 29. augustu līdz 29. novembrim, šogad atgriežas pie trīs mēnešu termiņa, kāds tas bija pirms 2014.gada, pirms Rema Kolhāsa kūrētas arhitektūras izstādes.

Šī gada biennāles tēma ir “How Can We Live Together?”(Kā mēs kopā sadzīvosim?, kurators Hašims Sarkiss) un Latviju tajā pārstāv birojs NRJA ar ekspozīciju “It’s not for you! It’s for the building” (Tas nav domāts tev! Tas domāts ēkai”), kritiski aplūkojot to iespaidu, ko mūsdienu arhitektūrā un dzīves telpas veidošanā ieņem tehnoloģijas.

#COVID19 #koronakrīze

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx