Konkurss viesnīcai Pumpuros

Šis ir atklāts, starptautisks konkurss, lai atrastu piemērotāko dizaina risinājumu viesnīcai Pumpuros, Jūrmalā. Mūsu reģionā Jūrmala ir plaši pazīstama ar savu muzikālo vēsturi un vēl joprojām aktīvo tēlu šai jomā, tāpēc arī jaunās viesnīcas veidolā ir paredzēts ievīt ar mūziku saistītus elementus.

Jūrmalas vēsture jau gadsimtiem bijusi nesaraujamām saitēm sasieta ar pašas Baltijas Jūras muzikalitāti – pret krastu lūstošie viļņi, vecu priežu šalkas vējā, attāls elektrovilciena svilpiens, spalgas kaiju klaigas virs galvas un gurkstošas smiltis zem kājām – Jūrmalas atmosfēra izspēlē neaizmirstamu simfoniju katram tās viesim.

Pateicoties šim neatkārtojami muzikālajam tēlam, Jūrmala ir kļuvusi par vienu no Latvijas lielākajiem muzikālajiem centriem, un par vietu, kuru komponisti, dzejnieki un dziedātāji apmeklē, lai smeltos iedvesmu. Liekot akcentu uz šo pilsētas vēstures lappusi, arī jaunās viesnīcas koncepcija sakņota mūzikas pasaulē.

Plānota ir pilna servisa 4 zvaigžņu viesnīca ar restorānu, bāru un konferenču telpām, peldbaseinu un atpūtas telpām. Pie viesnīcas paredzēta autostāvvieta, bērnu rotaļlaukums, kā arī āra terase kafejnīcai vasaras mēnešos.

Telpu programma šeit

Apbalvojumi.

Pirmā vieta: 10 000.00EURO

Divas otrās vietas: 5 000.00EURO

Trīs trešās vietas: 2 500.00EURO

Informāciju par konkursu un visu dokumentāciju var apskatīt šeit: http://www.hotelliesma.lv/

Sagatavots sadarbībā ar informācijas portālu www.arstender.lv

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx