Vasaras skola arhitektūrā Vācijas laukos

Latvijas arhitekti, ainavu arhitekti, plānotāji un dizaineri, kā arī studenti aicināti uz starptautisko arhitektūras vasaras skolu PAO III, kas no 27.augusta līdz 9.septembrim notiks Vācijas vidienes ciematā Švābhauzenā. Šāgada tēma — Nature++

Kas ir PAO? Viens no PAO simboliem ir telts — arhitektūras sākums, PAO programma un darbnīca vienlaikus. Telts kā tuvināšanās dabai, lai to izzinātu.

Programma. PAO studenti un mācību personāls ir no dažādiem aspektiem raibs kolektīvs. Orientēti Bauhaus pedagoģijā, PAO studē kontrastus un atšķirības, no kā arī sastāv pasaule, — lai saprastu sarežģītības sevī caur citu pieredzi.

Metode. Amatprasme ir vienlīdz svarīga idejai. Roku un smadzeņu darbības līdzvērtība neveicina vienīgi sekmību arhitektūrā, arī baudu darba procesā. Vasaras skola (lekcijas + diskusijas + praktiskās nodarbības) ir efektīvs pielikums šodienas arhitektūras izglītībai.

Vieta. Intensīvas apmācības arhitektūrā mazā ciematiņā, lauku mājas pagalmā vai dārzā zem saules un zvaigznēm. Prom no informatīvās gūzmas. Teju klostera atmosfērā…

Dalības maksa. 100 € par vienu nedēļu. Vari izvēlēties palikt un apmaksāt vienu vai abas nedēļas.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx