RTU Studentu zinātniskā konference

29. aprīlī no plkst. 12.30 līdz 16.30 tiešsaistē varēs sekot līdzi Rīgas Tehniskās universitātes Studentu zinātniskās konferences sekcijas «Arhitektūra un pilsētplānošana» norisei. Atšķirībā no gadskārtējās RTU starptautiskās zinātniskās konferences, kurā piedalās pētnieki un doktoranti  gan no Latvijas, gan RTU AF draudzīgajām universitātēm, un kas tradicionāli notiek rudenī, šajā — pavasara konferencē, par saviem pētījumiem un atklājumiem stāsta galvenokārt bakalaura, kā arī — maģistra programmu studenti.

RTU Arhitektūras fakultātes bakalaura programmas studenti ir veikuši dažādus pētījumus un ar saviem secinājumiem un idejām iepazīstinās konferences laikā. Uzzināsim, vai un kā Rīgas akustiskās koncertzāles iecere sekmē pilsētas attīstību. Varēsim iepazīties ar dzīvojamās vides pārmaiņām vairākās Rīgas apkaimēs. Pieskarsimies glempingu arhitektūrai. Meklēsim jaunas iespējas publiskās ārtelpas uzlabošanai un, protams, aplūkosim arī vēsturiskā mantojuma potenciālu mūsdienās.

RTU doktorantūras studente Alisa Koroļova konferences dalībniekiem iezīmēs dažādās karjeras un tīklošanās iespējas, ko paver pievēršanās pētniecības darbam jau pašā studiju laika sākumposmā. Izrādās, dažkārt temats, kas ieinteresējis bakalaura studiju gados, var dot impulsu nopietniem starptautiskiem sadarbības projektiem dažus gadus vēlāk.

Konferences noslēgumā svinīgi paziņosim un sveiksim šī gada Jāņa Alkšņa balvas laureātu. Jāņa Alkšņa balvas mērķis ir rosināt studentus veikt pētījumus un piedalīties zinātniskajā darbā.

Konferences programma
Pieslēgties konferencei (Meeting ID: 987 2934 6616; Passcode: 448992)

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx