Gada balvas video arhīvs — papildināts un sakārtots

Latvijas arhitektūras gada balvas sastāvdaļa nu jau vienpadsmito gadu ir arī īsās filmiņas, kas rāda katru no finālam izvirzītajiem darbiem. Arhitektu savienības jūtubes kanāls ir kļuvis par nozīmīgu Latvijas mūsdienu arhitektūras videoarhīvu, kurā šogad klāt nākušas divpadsmit jaunas divarpus minūšu filmiņas. Taču vēl lielāks gandarījums ir, ka arī iepriekšējais desmit gadu krājums nu ir sistematizēts un sakārtots pleilistēs pa gadiem.

Jaunums šī gada filmiņās ir žūrijas pārstāvju komentāri, kas tiecas paskaidrot katra balvai nominētā darba kvalitātes. Iepriekš tie vienmēr bija autori, kas stāstīja par saviem darbiem. Galvenā atšķirība droši vien ir tā, ka autors par savu darbu stāsta vairāk to, ko gribējis tajā panākt un sasniegt, kamēr vērtētājs — to, kas ir izdarīts un panākts.

Iepriekš video Arhitektu savienības jūtubes kanāla gāja visi venā garā rindā, taču šogad ar Kultūrkapitāla fonda atbalstu šis krājums ir sistematizēts, gada balvas video gabaliņi ir ielikti no jauna un sakārtoti pleilistēs (atskaņošanas sarakstos) pa gadiem, kas ļauj šo arhīvu daudz ērtāk pārskatīt. Pievienots arī iepriekš trūkstošais 2019. gada balvas video komplekts.

 

2023. gada balvas nominantu videofilmiņas

Visi gadi (2012-2023)

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx