Dizaina Studijas 7.numurs

Numura tēma — konkurences tehnoloģijas: Milāna, dizains karā, sociālismā un  Latvijas izglītībā, skaistākās grāmatas, neizlasāmi burti, datora aizkulises, digitālas mēbeles, tramvajs—dzīvoklis, finiera zilonis, Alvars Ālto un Sigeru Bans.

Viedoklis — Rīgas Ekonomikas augstskolas prorektore doktore Diāna Pauna un profesors un akadēmiķis Indriķis Muižnieks pārdomā: Kā konkurence virza tehnoloģijas?

Rurbrikā Intervija — Ilze Martinsone un gaismas pārdevējs Andris Nolendorfs — dizaina uzņēmējs no Zviedrijas.

Rubrikā Telpa — Sandra Krastiņa par dizaina dzīvi Amerikā: dzīvie roboti, Einšteins un do—it—yourself tendences.

Rubrikā Forma — Anda Boluža un Krišs Salmanis pie franču grafiskā dizainera Filipa Apeluā par spēlēm ar šauro robežu, kad burti kļūst neizlasāmi. Sandra Krastiņa un mākslinieks, dizaineris Uģi Nīgals par neviennozīmīgo labdari datoru. Mājas un mēbeles no kartona. VEF Radiotehnikas RRR skandas un akustiskās sistēmas.

Rubrikā Laiks — 45 gadi dizaina izglītībai Latvijā. Inese un Ojārs Pētersoni par Tālivaldi Gaumigu — LMA Rūpnieciskās mākslas nodaļas dibinātāju. Dizains kara rūpniecībā. Irēnas Bužinskas atskats uz padomju gadiem. 

DS konkursa Dizaina izaicinājums 2007 darbi. Konkurss turpinās.

Pielikumā Dizaina skola — Strasbūras Dekoratīvās mākslas augstskolas dizaina nodaļas studente Ieva Lauriņa uzskata, ka svarīgākais ir — domāt!

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx