Tirgus pārbūvi sākšot ar sakņu paviljonu

Aģentūra LETA ziņo, ka Rīgas pilsētas Būvvaldes padome atbalstījusi ieceri un nolēmusi izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu sakņu paviljona rekonstrukcijai Centrāltirgū. Drīzumā esot plānot izsludināt konkursu.

Būvvaldes padome atzinusi, ka iecerei nav nepieciešams piemērot sabiedriskās apspriešanas procedūru. Projektēšanas gaitā būs jāievēro Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas norādījumi, kā arī būvieceres mets jāizskata Rīgas vēsturiskā centra padomē, kuras rekomendācijas būs jāievēro tālākā projektēšanas gaitā.

AS Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš iepriekš informējis, ka sakņu paviljonu plānots pārbūvēt līdz šā gada septembrim. Pēc viņa teiktā, paviljonā plānots iebūvēt otro stāvu, bet tā vidū atstāt brīvu telpu, lai joprojām būtu redzams jumts. Atbilstoši Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Aināra Šlesera sacītajam, Rīgas Centrāltirgu paredzēts attīstīt soli pa solim, piesaistot dažādus privātos partnerus. Viens no pirmajiem darbiem būšot dārzeņu un sakņu paviljona pārbūve, kurai drīzumā jau plānots sludināt konkursu.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx