RTU zinātniskā konference tiešsaistē

Oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē  tradicionāli  notiek dažādi zinātniska rakstura pasākumi. Arī šogad, atzīmējot RTU 158. dzimšanas dienu, visas fakultātes rīko Rīgas Tehniskās universitātes 61. starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas. Konferences ietvaros divus pasākumus rīko Arhitektūras fakultāte — 15. un 16. oktobrī, kas atbilstoši apstākļiem notiek tiešsaistē.

 

15. oktobrī  tiešsaistē Zoom platformā notiks 1. Baltijas jauno arhitektu, ainavu arhitektu un urbānistu konference. Tās mērķis ir paaugstināt pētījumu kvalitāti, kopā pulcējot pieredzējušus pētniekus un doktorantus un veicinot domu un viedokļu apmaiņu. Tematiski konference būs veltīta zinātniskās pētniecības metodoloģijai: metodiskai pieejai un pētījuma dizainam.

Konferenci ar lekciju «Research in Architecture – a Swiss perspective» atklās profesore Dr. Oya Atalay Franck (Dean, ZHAW School of Architecture, Design and Civil Engineering, Zürich, Switzerland).

Ar savu pētījumu rezultātiem klātesošos iepazīstinās jaunie pētnieki no Latvijas un Lietuvas.

Konferences programma

Reģistrēšanās Baltijas valstu jauno pētnieku konferencei

Pēc reģistrēšanās interesenti saņems uzaicinājumu pievienoties konferencei Zoom platformā.

 

Savukārt 16. oktobrī visi interesenti ir laipni aicināti pieslēgties un sekot līdzi  RTU 61. starptautiskās zinātniskās konferences Arhitektūras un pilsētplānošanas sekcijas darbam.

Tās mērķis ir veicināt diskusiju par ilgtspējīgu pilsētvides attīstību, arhitektūras vēsturi un teoriju, pilsētplānošanu un telpisko attīstību, uzsverot mūsdienīgu pieeju.

Konferences programma

Reģistrēšanās RTU 61. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijai Arhitektūra un pilsētplānošana

Pēc reģistrēšanās interesenti saņems uzaicinājumu pievienoties konferencei Zoom platformā.

 

Abu konferenču darbs notiks angļu valodā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx