Rokasgrāmata būvieceru apspriešanām Rīgā

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālisti sastādījuši rokasgrāmatu sekmīgākai būvniecības ieceru publisko apspriešanu norisei. Rokasgrāmata iecerēta kā palīgmateriāls ikviena interesenta izpratnes veicināšanai par publiskās apspriešanas procedūru.

Rokasgrāmatā apskatīti jautājumi, kas skar būvniecības ieceru publiskās apspriešanas organizēšanas un dažādu materiālu noformēšanas jautājumus: kā pareizi izveidot un izvietot būvtāfeli, planšetes, paziņojumus un citus informatīvos materiālus, kā organizēt prezentāciju publiskās apspriešanas laikā. Tajā paskaidrota publiskās apspriešanas procedūras gaita un kas notiek pēc tās, kā arī doti konkrēti paraugi paziņojumiem, planšetēm, aptaujas lapām u.c. materiāliem.


Rokasgrāmatas nepieciešamību noteica RDPAD ikdienas darbs ar būvniecības ieceru publisko apspriešanu jautājumiem — ļoti daudzi projektu attīstītāji un iedzīvotāji izteikuši vēlmi redzēt normatīvos izteiktās prasības izvērstā veidā ar paskaidrojumiem, lai varētu ērtāk un ātrāk sagatavoties, novērtēt noteikto apspriešanas procedūru, kā arī pārbaudīt konkrētās apspriešanas atbilstību normatīvajiem aktiem.


Praktiskā rokasgrāmata būvieceru publisko apspriešanu organizēšanā digitālā formātā [PDF] pieejama RDPAD mājas lapas sadaļā Informatīvie materiāli.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx