Paziņos Dzelzceļa muzeja konkursa uzvarētājus

AS Latvijas Dzelzceļš ziņo, ka noslēdzoties konkursam par Dzelzceļa vēstures muzeja ēkas pārbūvi un teritorijas attīstību, ir izvērtēti iesniegtie darbi un no tiem izvēlēti trīs godalgoti priekšlikumi. Uzvarētāji tiks paziņoti 7. decembrī plkst. 14.00 Dzelzceļa muzejā.

Tā kā atbilstoši konkursa procedūru, iesniedzēju vārdi un kontakti nav zināmi, tad rīkotāji aicina dalībniekus un citus interesentus, būt klāt pieteikumu atvēršanā un godalgoto darbu apbalvošanā.

Dzelzceļa vēstures muzeja direktore Ieva Pētersone: “Pirmais iespaids, saņemot piedāvājumus, ir ļoti labs. Esam ieguvuši ļoti augstvērtīgus un apspriešanas vērtus piedāvājumus, kas ļauj palūkoties citām acīm uz muzeju tā šodienas veidolā un nākotnes perspektīvā. Tāds arī bija viens no konkursa mērķiem — ir iegūt citu redzējumu, tādu, kas pārsteidz, iedvesmo. Esam pateicīgi arhitektiem par ieguldīto darbu un radošumu.» Konkursa darbu izvērtēšanā uzmanība tika veltīta piedāvājumu funkcionalitātei, ikdienas procesu vadībai, ilgtspējai, integritātei, ar esošo muzeja ēku un citiem aspektiem.

Informācija: Ieva Kustova, Latvijas Dzelzceļš

Dalīties ar ierakstu:

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x