LAS Padomes jaunumi

Otrajā jaunievēlētās LAS Padomes sēdē 14.aprīlī tika pirmajā lasījumā pieņemts tās nolikums jeb kārtības rullis un aizklātās vēlēšanās apstiprināts tās pirmais priekšsēdētājs — Andris Kronbergs, kurš kongresa balsojumā par Padomes sastāvu saņēmis pārliecinoši lielāko atbalstu un ir pieredzējis institūciju un kolektīvu vadītājs. Pēc nedēļas tiks lemts par priekšsēdētāja vietniekiem un samērā sarežģītais jautājums par piecu cilvēku lielo LAS Valdi un tās priekšsēdētāju jeb direktoru.

Valdes priekšsēdētāja atrašanas sarežģītība slēpjas tajā apstāklī, ka nepieciešams administrēšanā pieredzējis un enerģisks, jaunai struktūrai piemērots kandidāts, kas varētu arī nebūt arhitekts un strādāt par pieklājīgu algu. Tai pašā laikā nav skaidri zināms pieejamais algu fonds nākošā gada budžetā — gan ienākumu, gan izdevumu daļa ir stipri aptuvena, un prognozes par iespējām apmaksāt Valdes locekļu ikdienas darbu ir visai pieticīgas. No vienas puses LAS reformu mērķis bija padarīt šo organizāciju krietni produktīvāku, kas nozīmē intensīvāku ikdienas darbu un attiecīgi arī līdzekļus, no otras — paredzams, ka konkursu organizēšana, telpu izīrēšana, ziedojumi un citi finansējuma avoti tuvākajā nākotnē nespēs nodrošināt vajadzīgo resursu apjomu. Padome nolēma nedēļas laikā apzināt iespējamās kandidatūras un budžeta optimizēšanas variantus.

Valdes priekšsēdētāja kandidatūras var pieteikt LAS, vēlams pirms tam sazināties ar kādu no Padomes locekļiem vai sekretariātu un sagatavot savu redzējumu par komandas sastāvu un izmaksām.

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx