Iepazīstina ar arhitektūras IT produktiem

Xcelsior aicina uz semināru, kurā iepazīstinās ar kompānijas Nemetschek izstrādātajiem IT produktiem — Allplan un Cinema4D programmām, kas paredzētas arhitektūras, būvkonstrukciju, inženierrisinājumu risinājumu un vizualizāciju izstrādei. Seminārs notiek 8.jūnijā plkst.13—17 Hotel Radisson SAS konferenču zālē Latvija.

Nemetschek uzņēmumu grupa (Vācija) ir vadošā starptautiskā IT korporācija arhitektūras, inženierrisinājumu, būvniecības un multimediju sektorā. Nemetschek izstrādā intejrētus risinājumus pilnam ēku un nekustamā īpašuma dzīves ciklam — no pilna projekta izstrādes līdz pat ēku apsaimniekošanai.

Nemetschek programmu nodrošinājumu šobrīd izmanto vairāk nekā 270 tūkst. kompāniju 142 valstīs un tas ir pieejams 17 valodās. Programmas optimizē sarežģītu ēku radīšanas procesa kvalitāti, izmaksas un laiku. Uzņēmumu 1963.gadā dibināja inženierzinātņu profesors Georgs Nemečeks un šobrīd tajā ir vairāk kā 1000 darbinieku, 2006.gadā sasniedzot 107 mlj. Eiro apgrozījumu.

40 gadu pieredze celtniecības industrijā ir ļāvusi līdz niansēm izstrādāt Nemetschek pamatproduktu — Allplan, kura izmantošana nesen palīdzējusi radīt Erfurtes teātri, Paula Klē centru Bernē, Olimpisko ciematu Turīnā, Gugenheima muzeju Bilbao un Ebreju centru Minhenē, savukārt ar Maxon Cinema4D animētās Holivudas filmas Open Season, Monster House, Spiderman 3, Pirates of the Caribbean.

Pēc kompānijas Graphisoft (ArchiCAD) un SCIA pārņemšanas, Nemetschek ir kļuvis par tirgus līderi Eiropas CAD programmatūras jomā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx