Diskusijas par Rīgas pilsētas arhitekta biroju

Rīgas domes frakciju bloka Vienotība deputāti aicina uz diskusiju par Rīgas pilsētas arhitekta biroja nākotni. Uz diskusiju aicināti gan ministri, gan RD atbildīgās amatpersonas, gan Latvijas arhitektu savienības pārstāvji. Laipni aicināti visi interesenti. 20. aprīlī plkst. 10.00, Rīgas domes 610. telpā.

Opozīcijas deputāti jau vairākkārt rosinājuši RD Pilsētas attīstības komitejas vadītājam Sergejam Zaļetajevam izskatīt jautājumu par Rīgas pilsētas plāniem saistībā ar galveno pilsētas arhitektu, tomēr līdz šim šāda jautājuma izskatīšana komitejas sēdē nav panākta.
Publiski savu atbalstu gan nepieciešamībai saglabāt Rīgas pilsētas arhitekta biroju, gan arī līdzšinējam biroja vadītājam Jānim Dripem pauduši gan LR Kultūras ministre Sarmīte Ēlerte, gan LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis. Diskusija iecerēta par Rīgas pilsētas arhitekta biroja nākotni, kā arī par tā lomu, vietu, nozīmi un statusu.

Savukārt 27. aprīlī Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova uzdevumā līdzīgu diskusiju rīko Pilsētas attīstības departaments. Tajā piedalīsies arhitekti, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja speciālist, uzņēmēji, attīstītāji, kā arī Rīgas domes atbildīgās amatpersonas.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx