Aicina uz konferenci “Architecture of Migration”

Arhitektu savienība aicina reģistrēties arhitektūras un pilsētplānošanas konferencei “Architecture of Migration”. Konference norisināsies 7. un 8. novembrī, divu dienu garumā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās. Starptautiskā konference, ko rīko organizē Baltijas Arhitektu savienību asociācija – Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas arhitektu savienībām, būs līdz šim lielākais starptautiskais notikums nozarē visā Baltijā, kas apskatīs reģiona pozīcijas pasaules pārmaiņu un globālo plūsmu kontekstā.

Līdz 30. septembrim aicinam iegādāties biļetes par samazinātu cenu – €59.00 Akadēmiskā biļete (studentiem un akadēmiskajiem spēkiem) un €149.00 Standarta biļete. Latvijas Arhitektu savienības biedriem pieejama papildu 10% atlaide, pie biļetes iegādes ievadot kodu AOMxRIGA79 līdz 15.oktobrim. Arhitektu birojus, kuri vēlas iegādāties vairākas biļetes uz konferenci (5+), aicinām sazināties individuāli par apjoma atlaidi.

Konferences fokusā būs Baltijas jūras reģiona valstu vienotā, bet reizē neviendabīgā kopaina, uzsverot gan iekšējās, gan ārējās migrācijas procesus un kopsakarības ar plašāku ģeogrāfiju. Uzsvars tiks likts uz Baltijas jūras reģiona valstu kopējo ekosistēmu, kā arī tiks izcelta citu valstu unikālā pieredze izpratnes veidošanai par procesiem, ko iniciē mobilitāte – cilvēku, transporta, preču, pakalpojumu, datu un citas plūsmas.

Konferencē uzstāsies pasaulē atpazīstami eksperti – ģeogrāfs, kartogrāfs, informācijas dizainers un starptautisko attiecību speciālists Philippe Rekacewicz, Migrant Journal redaktors un pētnieks Justinien Tribillon, dizainere Irene Stracuzzi, arhitektūras vēsturnieks un Igaunijas Mākslas akadēmijas rektors Mart Kalm, arhitekts, pētnieks un kurators Ignacio g. Galán, arhitekte un ilgtspējības standartu eksperte no Gensler – Kirsten Ritchie, arhitekts un Hosoya Schaefer Architects partneris Markus Schaefer, arhitekts un Crimson Architectural historians partneris Mike Emmerik, Narvas pilsētas galvenais arhitekts Ivan Sergejev, urbāniste no UrbanLab – Keiti Kljavin, Victoria and Albert Museum programmu kuratore Meneesha Kellay, kādreizējais ArchDaily redaktors, tagad ArkDes Stokholmā kurators – James Taylor-Foster, LABLAB pētniecības un dizaina ideju laboratorijas vadītājs Daniel Urey, PART arhitekte, pētniece un kuratore Sille Pihlak un citi.

Latvijas Arhitektu savienība par konferences “Architecture of Migration” apmeklējumu arhitektiem piešķir 9 kompetences paaugstināšanas kredītpunktus formālās izvēles pasākumu sadaļā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx