Valsts kontrole aicina vērtēt Rīgas transporta infrastruktūru

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un novērtēt Rīgas transporta infrastruktūru. Tā ir būtiska gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem – kājāmgājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem un ikvienam, kurš pārvietojas ar sabiedrisko transportu. Valsts kontrolei ir svarīgi noskaidrot iedzīvotāju viedokli, veicot revīziju par to, kā Rīga plāno transporta infrastruktūras attīstību un kas faktiski tiek paveikts.

Valsts kontrole revīzijā analizē, vai Rīga transporta infrastruktūru plāno, veido un uztur efektīvi un ekonomiski. Revidenti vērtē svarīgāko darbu plānošanu un to, kas no iecerētā tiek īstenots un cik ekonomiski pašvaldība rīkojas. Revīzijā tiek pievērsta uzmanība arī dažādu transporta infrastruktūras objektu attīstībai, tai skaitā park-and-rideautostāvvietām un veloceliņu izbūvei.

“Teorētiski Rīgas pašvaldība apzinās, ka ikvienam ir svarīgi droši un ērti nonākt no punkta A uz punktu B neatkarīgi no pārvietošanās veida. Tomēr bieži dzirdam par dažādām problēmām. Vērtējot, kā Rīgas mērķi un plāni atspoguļojas darbos, mums ir svarīgs cilvēku viedoklis par transporta infrastruktūras kvalitāti,” skaidro Valsts kontrole.

http://www.lrvk.gov.lv/valsts-kontrole-aicina-iedzivotajus-vertet-transporta-infrastrukturas-kvalitati-riga/

Dalīties ar ierakstu:

0 0 votes
Article Rating
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Inline Feedbacks
View all comments
Artis Zvirgzdiņš

Aicinu A4D lasītājus arī veltīt tās 5-10 minūtes un aizpildīt aptaujas anketi, palīdzot tādejādi Valsts kontrolei un reizē Rīgai un pašiem sev, – kā Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas transporta (gājēju, velo, auto) infrastruktūras lietotājiem.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x