Iznomā mēbelētas arhitektūras biroja telpas ēkā Rīgā, Brīvības ielā 104-27.

Iznomā mēbelētas arhitektūras biroja telpas ēkā Rīgā, Brīvības ielā 104-27 (Brīvības un Artilērijas ielas krustojums).

Sarkana ķieģeļu dzīvojamā ēka ar plastiskām betona lauvām fasādēs, ko projektējis arhitekts E. Šēnbergs. Telpām pirmajā stāvā ir izbūvētas divas ieejas, pie ieejas namrunis. No koplietošanas koridora ir pieejama virtuve un tualete ar platību 8.6m2. Iekļauta arī brīva platība otrajā stāvā 9.2m2. Biroja telpu kopējā platība 143.3m2.

Ērtās telpas lieliski atsvaidzina dzīvie telpaugi. Iespējams paturēt arhitektūras biroja aprīkojumu (10 galdi darbam, konferenču galds, krēsli, dokumentu skapji, 2 lielformāta ploteri, 2 printeri, serveris, datortīkls, virtuves iekārtas, žalūzijas, gaismekļi, plaukti). Pārējo aprīkojumu piedāvājam iegādāties vai nomāt par papildu samaksu.

Telpas ir gaišas un klusas ar skatu uz privāta pagalma pusi, logi vērsti uz dienvidiem. Ideāla vieta biznesa vadībai. Kaimiņos atrodas vairāki advokātu, finansistu un tūrisma industrijas biroji.

Noma maksa pēc vienošanās . Papildus nomas maksai jāmaksā apsaimniekošanas maksa (ietver diennakts apsardzi un telpu uzkopšanu + elektrība + ūdens + apkure + ātrgaitas internets).

Apskatīties var, piezvanot īpašniekam t.29452667 (Uģis),ugis@senbergs.lv.

Kvartālā ir viss nepieciešamais: sākumskola bērniem, pusdienu ēdnīca, sushi restorāns, ķīmiskā tīrītava, veļas mazgātava, šūšanas pakalpojumi, skaistumkopšanas pakalpojumi, frizētava, juristu biroji, notāru pakalpojumi, zobārstniecība, medicīnas pakalpojumi, banka, tūrisma un apdrošināšanas pakalpojumi, apdrukas serviss, velo novietne, dažādi veikali (kancelejas preces, elektropreces, lampas), netālu arī Matīsa tirgus un Ziedoņdārzs.

Dalīties ar ierakstu: