Piektdienas vakarā Botāniskajā dārzā

Gada skates pasākuma norises vieta un laika apstākļi bija puse no vakara veiksmes. Ainiņas no gada balvas ceremonijas Botāniskajā dārzā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
82 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Jānis

Skatos, veros – inspektors Gaiļeic ari sovu jaunū piņģuku atrodeit atnocis 🙂

blondīne

Jutos, kā ārzemēs! Lielākā runātāju daļa runā angliski (neko netulko), nominācijas nosauc angliski, publika malko smalkos dzērienus (pārsvarā alu!!!!), sēdēt atļauts tikai izredzētajiem (tiem, kas pirmie atnākuši) un mūzika (kuru var klausīties vai neklausīties). Daba, laika apstākļi un putnu dziesmas: vienkārši ekselenti!

Kur es biju? Vai tie bija LATVIEŠU arhitektu svētki?

Ivars

protams, ka ar suitu sievām, trejdekšņiem, Endzelīna plakātu fonā un dzimtenīti (vispār jau alum nelatviskumu ir dumji pārmest) viss būtu bijis daudz labāk, vismaz latviskāk. visas tās pilsētnieciskās ārišķības ar iespēju tikt pie vīna, svešzemju pilsoņu invāziju mūsu idilliskajā dārzā un tumsonīgās ģitāras skaņas grauj nacionālo pašapziņu. pagāni tādi.

ak šitie aizspriedumainie streotipņi….

Astrīda

Lielisks pasākums ! Paldies organizētājiem ! Jābūt ļoti īpatnējai gaumei, lai tas nepatiktu …

Dagne

un nosalu. Un gaidiju savu milu, kas ta ari neatnaca. Skumstu tagad

Līga

Cik jauks komentārs. Aiz stilīgajām drēbēm, biezo briļļu stikliem, un projektu projektiem ir cilvēki – vai pamanījāt?

blondīne

Diemžēl neviens no komentētājiem tā arī nesaprata, ko gribēju teikt. Ne jau vīns vai alus, suitu sievas vai mūsdienigas dziesmas, ir tautas pašapziņas veidotāji. Tam pilnīgi nav nekāda nozīme. Es vēl atceros laiku, kad viss notika krievu valodā, un neredzu starpību starp to, kas tagad notiek tikai citā – svešā valodā….. Vai mēs maz esam latvieši? Latviešu arhitekti? Vai arhitekti, kas kādreiz runāja latviski?

NAV VIENALGA

par angļu valodu var piekrist! ja jau grib zīmēties svešā mēlē, tad varbūt sanskritā visi varēja runāt?! Paceltos Dievu līmenī!

miss kittin

Es dzirdēju…Austris mēģināja ķīniešu val. (mandarin)…;/….bij pa skaisto

vards

man likās, ka viņš mēģina franciski

A.Z.

Vai tas ir joks vai tiešām patiess sašutums?

Nedzirdēju gan visu ceremoniju, bet vai tad bez ārzemju žūrijas pārstāvjiem arī visi pārējie savas runas angliski teica? Un kolēģi arī ar jums latviski nerunāja? Vai jūsuprāt tie žūrijas cilvēki nedrīkstēja uzstāties, jo neprot latviski? Kādā veidā angļu valoda traucē jūsu etniskajai pašapziņai? vai tā tiešām tik vāja, ka šāds pasākums tik ļoti to traumējis?

blondīne

Skaisti! visi jau ir aizmirsuši, ka lielākais pārmetums PSRS bija pārkrieviešana, jo visu ieskaitot projektus mēs bijām spiesti taisīt krieviski. Tagad notiek tas pats process, tikai valoda cita. Tad visi kliedza par pārkrievošanu, tagad mierīgi norija angļu krupi. Īsi sakot pasākumā tika pārkāpts valsts valodas likums, jo žurijas locekļu teikto vajadzēja tulkot latviski, kā tas notika dažus gadus atpakaļ. Ja arī visi saprot angliski, tad aiz cieņas pret latviešu valodu to vajadzēja darīt. Mēs paši necienam savu valodu un līdz ar to pazaudējam savu latvisko identitāti. A.Z. ir pilnīgi stulbs, ja var tā interpretēt manu teikto. Un piemēram, tas, ko… Lasīt vairāk »

Ivars

ja toreiz tas bija pārmetums, tad tagad izklausās pēc žēlabainām vaimanām. Un kas tad tas valodas likums tāds ir, ka tagad jābaksta ar pirkstu viņā? sadzejojuši tādi paši mirstīgie, kā mēs. neredzu iemeslu kanonizēt. paši redzējāt, kā pagājusreiz ar to tulku izgāja. tad labāk, lai nav vispār.

"ja arī visi saprot, tad aiz cieņas pret latviešu valodu…" – nu šitas ir klaja liekulība. kāda jēga kaut ko darīt bezjēdzīgi, bet ar cieņu? kas, Goranam dziedot eng, arī vajadzēja tulku klāt?

Miķelis

…man kā slātaviešu pēctecim miestiņš gan gāja pie dūšas. Kas par to ka angliski, vai ta daudz vajadzēja saprast ko runā. Galvenais jau bija jāskatās – kādas kuram skatāmās glāzes uz acīm, linu lindraciņš mugurā, cits bija nācis basām kājām un kurpes izvilcis pēdējā brīdī ( arhitektiem neklājas viegli šobrītiņ ), citam naudiņas bija pieticis tikai goda svārkiem, ūziņas bija no vēl aizpērnajām. Kāds bija atbraucis ar greznu lisapēdu un turpat to demonstrēja. Ķīniski – par ko ne, jāsāk pierast drīz to mazo vellu būs kā biezs, esot vēl arī čakli. Slātaviešu pēctečiem ir raksturīga tieksme pēc visa skaistā un… Lasīt vairāk »

miss kittin

oi, skaisti teikts….brāl ;))

Romāns

beidziet šo tēmu, tā ir stulba

Kārlis

Kāpēc diezgan aktūals par latvisko nostaju, par latviskumu….tas ka visiem vienalga tas ir STULBI. Ta ka atbalstam tos kas aktualize šo problemu ikdiena.

Labāk Romka ej un nobalso par izglītību latviešu valoda, jeb es maldos un Tu esi bijis ļoti centigs patriots, kas jau to ir paspejis izdarit.

AB (Armands Bisenieks)

Romana, uzaicinājums ir runāt par lietu (arhitektūru) un izbeigt pseidopatriotiskus komentārus.

Kolēģa, kam latviešu valoda, šķiet, nav dzimtā valoda, šis un iepriekšējie komentāri, salīdzinot ar Tavējo, Kārli, ir, gandrīz, bez pareizrakstības kļūdām.

Varbūt – pirms aicināt kādu balsot par izglītību tikai latviešu valodā, vajadzētu pašam iemācīties rakstīt savā dzimtajā valodā, vismaz, tik labi, lai 5 rindiņās būtu tikai 5, nevis 15 (saskaitīju) pareizrakstības un pieturzīmju kļūdu?

Vairāku valoda zināšana pastiprina vai novājina?

Kā īsti ir, Kārli?

blondīne

Diemžēl, kolēģi AB, Jūs arī neesat izticis bez pareizrakstības kļūdām savā komentārā! Tādēļ nevajag novirzīties no galvenās domas un fokusēties uz cilvēcīgu kļūdīšanos, kas katram var gadīties sarunas karstumā. Te jau nav Domburšovs, kad uz konkrētu jautājumu atbild gari un plaši, bet ne par tēmu…

Armands Bisenieks (AB)

Tev taisnība: lieks komats aiz pirmā vārda … ; vai vēl kāds?

Bet saki, lūdzu, cik nopietnas domas par, iespējams, visplašākās/sarežģītākās profesijas vai tautas pašlepnuma tēmu varam sagaidīt no cilvēka, kam, acīmredzot, vienalga, cik kļūdu dažās dzimtajā valodā uzrakstītās rindiņās, toties – nasks pamācīt citus? No saviem vecākiem, Skolotāja Modra Ģelža, drauga un kolēģa Andra Kronberga esmu mācījies nebūt paviršs, ja ko daru, saku vai zīmēju; man šķiet – tas ir ļoti, ļoti par mūsu profesijas (un ne tikai) tēmu. Vai vēlamies arhitektu portālu, kura komentāros grūti atrast draudzīgu koleģialitāti, uzmundrinājumu, atbalstu, bet viegli – pretējas emocijas izkropļotā latviešu valodā?

blondīne

Šodien pa radio dzirdēju Belševicas kādu laiku atpakaļ teiktus vārdus :….."mēs esam tik maz, ka ir vērts palīdzēt katram latvietim tikai par to, ka viņš ir latvietis." Šodien mēs esam vēl mazāk (apm.1,9 milj.) un laikam jāpriecājas, ka vispār vēl runājam latviski, kur nu vēl, lai rakstītu bez kļūdām, laikmetā, kad visa progresīvā tehnika (angliskās datorprogrammas, mobilie telefoni, arī datorvīrusi tur pieliek savu devumu) mūs mudina rakstīt bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Diemžēl paviršība arhitekta darbā un nepamatotas ambīcijas kļūst par jaunās arhitektu paaudzes "firmas zīmi", bet diemžēl ne tikai jaunie. To saku no savas pieredzes. Varbūt citiem ir cita… Lasīt vairāk »

Darts Veiders

kad būsim 1 000 000 000 pakļausim sev visumu!!! hahaha

Armands Bisenieks (AB)

Domāju, ka ar šīm dažām sava komentāra rindiņām jau esi mazliet palīdzējusi, tāpat kā Astrīda un vēl citi, kam atradās kas labs, ko pateikt.

Kārlis

Protams Bisenieka kungs es atzīstu, ka tas komentārs ir stipri kļūdains. Un atzīstu, ka katrā lietā, ko dari vajag būt vērīgam. Otrkārt, es domāju, lai kāda būtu diskusija vienmēr būs kādi "par" un "pret". Un visos šajos komentāros, ko mēs šeit atstājam rosinās, kaut kāda pārmetumu sajūta vienam pret otru, man vecmāmiņa teica, ka tur kur ir bars latviešu-vienprātību grūti rast, bet varbūt mēs esam tā sabiedrības daļa, pārstāvji, kas varētu rast vienprātību vismaz par to, ka latviskums un patriotisms par savu valsti ir būtisks(tas būtu attiecināms uz to, ka "Gada skates" laikā mēs vienu svešvalodu esam nomainijuši pret citu)…rosināt… Lasīt vairāk »

Ivars

Nu, komatu kļūdas arī te ir vismaz deviņas 😉 , tikai mani, atšķirībā no AB, tas nesatrauc. Atvainojos par ne-tēmu.

Kārlis

Tā, ka savu pēdu atstāji, tad uzstaisi lūdzu kļudu labojumu.

Ivars

Negribas galīgi spamot, bet ja Tu tā lūdz… Protams, Bisenieka kungs, es atzīstu, ka tas komentārs ir stipri kļūdains. Un atzīstu, ka katrā lietā, ko dari, vajag būt vērīgam. Otrkārt, es domāju, lai kāda būtu diskusija, vienmēr būs kādi "par" un "pret". Un visos šajos komentāros, ko mēs šeit atstājam, rosinās (neveikls izteikums, iesaku lietot "rodas") kaut kāda pārmetumu sajūta vienam pret otru. Mana vecmāmiņa teica, ka tur, kur ir bars latviešu, vienprātību grūti rast, bet varbūt mēs esam tā sabiedrības daļa, pārstāvji, kas varētu rast vienprātību vismaz par to, ka latviskums un patriotisms par savu valsti ir būtisks (tas… Lasīt vairāk »

Kārlis

paldies 🙂

blondīne

Miķlei, Tu mani pārliecināji! Paldies!

blondīne

Piedod par kļūdu pareizrakstībā!

googoo

pilna pasākuma galerija http://ej.uz/botaniskais

Chello

Ziniet, draugi, arhitekti, sagadīšanās pēc arī pats biju iemaldījies jūsu pasākumā un pie sevis nodomāju – "nu, malači, tie arhitekti – tik forši sanāk kopā, apbalvo sevi, nedaudz paburzās (stīvi gan) un pačalo skaistā vietā, simpātiski iekārtotā vidē", bet še Tev, lasu komentārus un esmu izbrīnīts par to prastumu un atraugām, kas te sarakstītas. Var jau būt cienījamākie profesijas pārstāvji šeit neiegriežas un savu pēdu neatstāj, bet kopējo sajūtu jau tas nemaina – tāda pati klepošana un gānīšanās kā "slavenajos" delfu komentāros vien ir. Žēl; gribas allaž jūs likt augstākā plauktā un domāt labākas domas nekā par parastu vidējo latvieti,… Lasīt vairāk »

parastais vidējais latvietis

Diemžēl arī Jūs neesat neko labāks par "klepotājiem" no delfiem, ja varat "parasto vidējo latvieti" nosaukt par "reņģēdāju". Arī es sevi pieskaitu pie parastajiem vidējiem latviešiem (bet reņģes neēdu) ar profesiju arhitekts. Starp citu, reņģes jau sen nav tautas lielākās daļas pārtika- tās ir kļuvušas par pārāk dārgu produktu lielākajai daļai tautas.

Kārlis

Nu un Jūs būtu tas, kurš noteiktu, kurš viedoklis ir atstājams, kurš nē??

Domāju, ka katra domas ir vienlīdzīgas, un tas, ka kāds itelektuālis nepamatoti iedala pārējos svarīgākos un mazāk svarīgākos, nav pamatots.

Romans

nav katram domas vienādas un vienlīdzīgas, tur tā lieta…

Armands Bisenieks (AB)

Labas lietas sākas ar labām domām, sliktas pievelk … ko?

Par to stāsts.

Miķelis

Parastais latvietis reņģēdējs nav ne ar ko sliktāks par "augstākā plauktā" liktāko cienījamāko profesiju pārstāvi – arhitektu. Kaut arī viņš iecienījis reņģes, nevis kanapē un smalku vīnu, viņš pieskaitāms pie tās pašas sugas, kā Jūs Chello – Homo sapiens. Slavenie delfi komentāri tikai pierāda to lielo plaisu, kas izveidojusies tautā starp elites pārstāvjiem ( kuriem droši varat pieskaitīt sevi ) un "vienkāršajiem" ļautiņiem. Nepārdomātā saimniekošana, meli un divkāršie standarti parasti noved pie daudz bēdīgām sekām – revolūcijām un tās virsotnē uznes ne tos "smalkākos" ļaudis. Īsti jau nav arhitektiem ko teikt gan par procesiem valstī, gan sabiedrībā, bet arhitektūra ,… Lasīt vairāk »

vidējais latvietis

Cienījamais AB, Jūs mani nepārliecināsiet, ka, ja cilvēks visu laiku smaidīs un domās tikai labas domas, tad sū…. pārvērtīsies par dimantiem. Var jau nodarboties ar pašiedvesmu, bet reālā dzīve agri vai vēlu sagraus ilūziju kalnu. Tā nav izeja no situācijas!

Romans Siņicins

cilvēks pats taisa realitāti ap sevis, nevis vnk plūst pa straumi.

kārklu vāciets

ja pats sev patīc.tad viss kārtībā,vai ne?

kārklu vāciets

ja pats sev patīc.tad viss kārtībā,vai ne?

Jānis

Skatos, veros – inspektors Gaiļeic ari sovu jaunū piņģuku atrodeit atnocis 🙂

blondīne

Jutos, kā ārzemēs! Lielākā runātāju daļa runā angliski (neko netulko), nominācijas nosauc angliski, publika malko smalkos dzērienus (pārsvarā alu!!!!), sēdēt atļauts tikai izredzētajiem (tiem, kas pirmie atnākuši) un mūzika (kuru var klausīties vai neklausīties). Daba, laika apstākļi un putnu dziesmas: vienkārši ekselenti!

Kur es biju? Vai tie bija LATVIEŠU arhitektu svētki?

Ivars

protams, ka ar suitu sievām, trejdekšņiem, Endzelīna plakātu fonā un dzimtenīti (vispār jau alum nelatviskumu ir dumji pārmest) viss būtu bijis daudz labāk, vismaz latviskāk. visas tās pilsētnieciskās ārišķības ar iespēju tikt pie vīna, svešzemju pilsoņu invāziju mūsu idilliskajā dārzā un tumsonīgās ģitāras skaņas grauj nacionālo pašapziņu. pagāni tādi.

ak šitie aizspriedumainie streotipņi….

Astrīda

Lielisks pasākums ! Paldies organizētājiem ! Jābūt ļoti īpatnējai gaumei, lai tas nepatiktu …

Dagne

un nosalu. Un gaidiju savu milu, kas ta ari neatnaca. Skumstu tagad

Līga

Cik jauks komentārs. Aiz stilīgajām drēbēm, biezo briļļu stikliem, un projektu projektiem ir cilvēki – vai pamanījāt?

blondīne

Diemžēl neviens no komentētājiem tā arī nesaprata, ko gribēju teikt. Ne jau vīns vai alus, suitu sievas vai mūsdienigas dziesmas, ir tautas pašapziņas veidotāji. Tam pilnīgi nav nekāda nozīme. Es vēl atceros laiku, kad viss notika krievu valodā, un neredzu starpību starp to, kas tagad notiek tikai citā – svešā valodā….. Vai mēs maz esam latvieši? Latviešu arhitekti? Vai arhitekti, kas kādreiz runāja latviski?

NAV  VIENALGA

par angļu valodu var piekrist! ja jau grib zīmēties svešā mēlē, tad varbūt sanskritā visi varēja runāt?! Paceltos Dievu līmenī!

miss kittin

Es dzirdēju…Austris mēģināja ķīniešu val. (mandarin)…;/….bij pa skaisto

vards

man likās, ka viņš mēģina franciski

A.Z.

Vai tas ir joks vai tiešām patiess sašutums?

Nedzirdēju gan visu ceremoniju, bet vai tad bez ārzemju žūrijas pārstāvjiem arī visi pārējie savas runas angliski teica? Un kolēģi arī ar jums latviski nerunāja? Vai jūsuprāt tie žūrijas cilvēki nedrīkstēja uzstāties, jo neprot latviski? Kādā veidā angļu valoda traucē jūsu etniskajai pašapziņai? vai tā tiešām tik vāja, ka šāds pasākums tik ļoti to traumējis?

blondīne

Skaisti! visi jau ir aizmirsuši, ka lielākais pārmetums PSRS bija pārkrieviešana, jo visu ieskaitot projektus mēs bijām spiesti taisīt krieviski. Tagad notiek tas pats process, tikai valoda cita. Tad visi kliedza par pārkrievošanu, tagad mierīgi norija angļu krupi. Īsi sakot pasākumā tika pārkāpts valsts valodas likums, jo žurijas locekļu teikto vajadzēja tulkot latviski, kā tas notika dažus gadus atpakaļ. Ja arī visi saprot angliski, tad aiz cieņas pret latviešu valodu to vajadzēja darīt. Mēs paši necienam savu valodu un līdz ar to pazaudējam savu latvisko identitāti. A.Z. ir pilnīgi stulbs, ja var tā interpretēt manu teikto. Un piemēram, tas, ko… Lasīt vairāk »

Ivars

ja toreiz tas bija pārmetums, tad tagad izklausās pēc žēlabainām vaimanām. Un kas tad tas valodas likums tāds ir, ka tagad jābaksta ar pirkstu viņā? sadzejojuši tādi paši mirstīgie, kā mēs. neredzu iemeslu kanonizēt. paši redzējāt, kā pagājusreiz ar to tulku izgāja. tad labāk, lai nav vispār.

"ja arī visi saprot, tad aiz cieņas pret latviešu valodu…" – nu šitas ir klaja liekulība. kāda jēga kaut ko darīt bezjēdzīgi, bet ar cieņu? kas, Goranam dziedot eng, arī vajadzēja tulku klāt?

Miķelis

…man kā slātaviešu pēctecim miestiņš gan gāja pie dūšas. Kas par to ka angliski, vai ta daudz vajadzēja saprast ko runā. Galvenais jau bija jāskatās – kādas kuram skatāmās glāzes uz acīm, linu lindraciņš mugurā, cits bija nācis basām kājām un kurpes izvilcis pēdējā brīdī ( arhitektiem neklājas viegli šobrītiņ ), citam naudiņas bija pieticis tikai goda svārkiem, ūziņas bija no vēl aizpērnajām. Kāds bija atbraucis ar greznu lisapēdu un turpat to demonstrēja. Ķīniski – par ko ne, jāsāk pierast drīz to mazo vellu būs kā biezs, esot vēl arī čakli. Slātaviešu pēctečiem ir raksturīga tieksme pēc visa skaistā un… Lasīt vairāk »

miss kittin

oi, skaisti teikts….brāl ;))

Romāns

beidziet šo tēmu, tā ir stulba

Kārlis

Kāpēc diezgan aktūals par latvisko nostaju, par latviskumu….tas ka visiem vienalga tas ir STULBI. Ta ka atbalstam tos kas aktualize šo problemu ikdiena.

Labāk Romka ej un nobalso par izglītību latviešu valoda, jeb es maldos un Tu esi bijis ļoti centigs patriots, kas jau to ir paspejis izdarit.

AB (Armands Bisenieks)

Romana, uzaicinājums ir runāt par lietu (arhitektūru) un izbeigt pseidopatriotiskus komentārus.

Kolēģa, kam latviešu valoda, šķiet, nav dzimtā valoda, šis un iepriekšējie komentāri, salīdzinot ar Tavējo, Kārli, ir, gandrīz, bez pareizrakstības kļūdām.

Varbūt – pirms aicināt kādu balsot par izglītību tikai latviešu valodā, vajadzētu pašam iemācīties rakstīt savā dzimtajā valodā, vismaz, tik labi, lai 5 rindiņās būtu tikai 5, nevis 15 (saskaitīju) pareizrakstības un pieturzīmju kļūdu?

Vairāku valoda zināšana pastiprina vai novājina?

Kā īsti ir, Kārli?

blondīne

Diemžēl, kolēģi AB, Jūs arī neesat izticis bez pareizrakstības kļūdām savā komentārā! Tādēļ nevajag novirzīties no galvenās domas un fokusēties uz cilvēcīgu kļūdīšanos, kas katram var gadīties sarunas karstumā. Te jau nav Domburšovs, kad uz konkrētu jautājumu atbild gari un plaši, bet ne par tēmu…

Armands Bisenieks (AB)

Tev taisnība: lieks komats aiz pirmā vārda … ; vai vēl kāds?

Bet saki, lūdzu, cik nopietnas domas par, iespējams, visplašākās/sarežģītākās profesijas vai tautas pašlepnuma tēmu varam sagaidīt no cilvēka, kam, acīmredzot, vienalga, cik kļūdu dažās dzimtajā valodā uzrakstītās rindiņās, toties – nasks pamācīt citus? No saviem vecākiem, Skolotāja Modra Ģelža, drauga un kolēģa Andra Kronberga esmu mācījies nebūt paviršs, ja ko daru, saku vai zīmēju; man šķiet – tas ir ļoti, ļoti par mūsu profesijas (un ne tikai) tēmu. Vai vēlamies arhitektu portālu, kura komentāros grūti atrast draudzīgu koleģialitāti, uzmundrinājumu, atbalstu, bet viegli – pretējas emocijas izkropļotā latviešu valodā?

blondīne

Šodien pa radio dzirdēju Belševicas kādu laiku atpakaļ teiktus vārdus :….."mēs esam tik maz, ka ir vērts palīdzēt katram latvietim tikai par to, ka viņš ir latvietis." Šodien mēs esam vēl mazāk (apm.1,9 milj.) un laikam jāpriecājas, ka vispār vēl runājam latviski, kur nu vēl, lai rakstītu bez kļūdām, laikmetā, kad visa progresīvā tehnika (angliskās datorprogrammas, mobilie telefoni, arī datorvīrusi tur pieliek savu devumu) mūs mudina rakstīt bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Diemžēl paviršība arhitekta darbā un nepamatotas ambīcijas kļūst par jaunās arhitektu paaudzes "firmas zīmi", bet diemžēl ne tikai jaunie. To saku no savas pieredzes. Varbūt citiem ir cita… Lasīt vairāk »

Darts Veiders

kad būsim 1 000 000 000 pakļausim sev visumu!!! hahaha

Armands Bisenieks (AB)

Domāju, ka ar šīm dažām sava komentāra rindiņām jau esi mazliet palīdzējusi, tāpat kā Astrīda un vēl citi, kam atradās kas labs, ko pateikt.

Kārlis

Protams Bisenieka kungs es atzīstu, ka tas komentārs ir stipri kļūdains. Un atzīstu, ka katrā lietā, ko dari vajag būt vērīgam. Otrkārt, es domāju, lai kāda būtu diskusija vienmēr būs kādi "par" un "pret". Un visos šajos komentāros, ko mēs šeit atstājam rosinās, kaut kāda pārmetumu sajūta vienam pret otru, man vecmāmiņa teica, ka tur kur ir bars latviešu-vienprātību grūti rast, bet varbūt mēs esam tā sabiedrības daļa, pārstāvji, kas varētu rast vienprātību vismaz par to, ka latviskums un patriotisms par savu valsti ir būtisks(tas būtu attiecināms uz to, ka "Gada skates" laikā mēs vienu svešvalodu esam nomainijuši pret citu)…rosināt… Lasīt vairāk »

Ivars

Nu, komatu kļūdas arī te ir vismaz deviņas 😉 , tikai mani, atšķirībā no AB, tas nesatrauc. Atvainojos par ne-tēmu.

Kārlis

Tā, ka savu pēdu atstāji, tad uzstaisi lūdzu kļudu labojumu.

Ivars

Negribas galīgi spamot, bet ja Tu tā lūdz… Protams, Bisenieka kungs, es atzīstu, ka tas komentārs ir stipri kļūdains. Un atzīstu, ka katrā lietā, ko dari, vajag būt vērīgam. Otrkārt, es domāju, lai kāda būtu diskusija, vienmēr būs kādi "par" un "pret". Un visos šajos komentāros, ko mēs šeit atstājam, rosinās (neveikls izteikums, iesaku lietot "rodas") kaut kāda pārmetumu sajūta vienam pret otru. Mana vecmāmiņa teica, ka tur, kur ir bars latviešu, vienprātību grūti rast, bet varbūt mēs esam tā sabiedrības daļa, pārstāvji, kas varētu rast vienprātību vismaz par to, ka latviskums un patriotisms par savu valsti ir būtisks (tas… Lasīt vairāk »

Kārlis

paldies 🙂

blondīne

Miķlei, Tu mani pārliecināji! Paldies!

blondīne

Piedod par kļūdu pareizrakstībā!

googoo

pilna pasākuma galerija http://ej.uz/botaniskais

Chello

Ziniet, draugi, arhitekti, sagadīšanās pēc arī pats biju iemaldījies jūsu pasākumā un pie sevis nodomāju – "nu, malači, tie arhitekti – tik forši sanāk kopā, apbalvo sevi, nedaudz paburzās (stīvi gan) un pačalo skaistā vietā, simpātiski iekārtotā vidē", bet še Tev, lasu komentārus un esmu izbrīnīts par to prastumu un atraugām, kas te sarakstītas. Var jau būt cienījamākie profesijas pārstāvji šeit neiegriežas un savu pēdu neatstāj, bet kopējo sajūtu jau tas nemaina – tāda pati klepošana un gānīšanās kā "slavenajos" delfu komentāros vien ir. Žēl; gribas allaž jūs likt augstākā plauktā un domāt labākas domas nekā par parastu vidējo latvieti,… Lasīt vairāk »

parastais vidējais latvietis

Diemžēl arī Jūs neesat neko labāks par "klepotājiem" no delfiem, ja varat "parasto vidējo latvieti" nosaukt par "reņģēdāju". Arī es sevi pieskaitu pie parastajiem vidējiem latviešiem (bet reņģes neēdu) ar profesiju arhitekts. Starp citu, reņģes jau sen nav tautas lielākās daļas pārtika- tās ir kļuvušas par pārāk dārgu produktu lielākajai daļai tautas.

Ingurds Lazdiņš

paldies Chello par viedokli, ko nepaturēji pie sevis

ja gadījumā pie šī raksta vajadzētu izdzēst un atstāt tikai 4 līdz 5us komentus, Tavējais laikam būtu starp tiem

tiesa, tad gan nebūtu vairs gluži skaidrs, kāpēc to rakstīji 😉

bet tāds jau laikam ir tīkla saziņas līdzekļu liktenis, un arhitektūras portāls nav izņēmums – te katrs reflektē, šķiet, visu, kas nu uz sirds sakrājies un par jebkuru tēmu, sorry

Kārlis

Nu un Jūs būtu tas, kurš noteiktu, kurš viedoklis ir atstājams, kurš nē??

Domāju, ka katra domas ir vienlīdzīgas, un tas, ka kāds itelektuālis nepamatoti iedala pārējos svarīgākos un mazāk svarīgākos, nav pamatots.

Romans

nav katram domas vienādas un vienlīdzīgas, tur tā lieta…

Armands Bisenieks (AB)

Labas lietas sākas ar labām domām, sliktas pievelk … ko?

Par to stāsts.

Miķelis

Parastais latvietis reņģēdējs nav ne ar ko sliktāks par "augstākā plauktā" liktāko cienījamāko profesiju pārstāvi – arhitektu. Kaut arī viņš iecienījis reņģes, nevis kanapē un smalku vīnu, viņš pieskaitāms pie tās pašas sugas, kā Jūs Chello – Homo sapiens. Slavenie delfi komentāri tikai pierāda to lielo plaisu, kas izveidojusies tautā starp elites pārstāvjiem ( kuriem droši varat pieskaitīt sevi ) un "vienkāršajiem" ļautiņiem. Nepārdomātā saimniekošana, meli un divkāršie standarti parasti noved pie daudz bēdīgām sekām – revolūcijām un tās virsotnē uznes ne tos "smalkākos" ļaudis. Īsti jau nav arhitektiem ko teikt gan par procesiem valstī, gan sabiedrībā, bet arhitektūra ,… Lasīt vairāk »

vidējais latvietis

Cienījamais AB, Jūs mani nepārliecināsiet, ka, ja cilvēks visu laiku smaidīs un domās tikai labas domas, tad sū…. pārvērtīsies par dimantiem. Var jau nodarboties ar pašiedvesmu, bet reālā dzīve agri vai vēlu sagraus ilūziju kalnu. Tā nav izeja no situācijas!

Romans Siņicins

cilvēks pats taisa realitāti ap sevis, nevis vnk plūst pa straumi.

82
0
Lūdzu, komentējietx