Vasaras universitāte — 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Architectural Heritage in Progress: UNESCO World Heritage Site Riga.

Jau otro gadu RTU Starptautisko sakaru nodaļa un Arhitektūras fakultāte rīko vasaras universitāti arhitektūras studentiem. Pasākuma pamatideja ir sekmēt Rīgas starptautisko atpazīstamību, pilsētai iegūstot popularitāti jauno arhitektu vidū.

Pirmo reizi vasaras nometne Architectural Heritage: Perspectives on Town Development in the Historic Centre of Riga tika rīkota 2003.gada vasarā, un tajā piedalījās 44 arhitektūras studenti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Lielbritānijas, Vācijas, Šveices, Austrijas, Itālijas, Kipras, Ķīnas, Dienvidāfrikas un Somijas.

Šogad dalībniekiem tiks piedāvāta plaša lekciju, semināru un ekskursiju programma angļu valodā. Nometnes otrajā nedēļā studenti piedalīsies vorkšopos ar iespēju radīt savas vīzijas un priekšlikumus par viņu izvēlētām tēmām. Studentu izstrādātie projekti tiks prezentēti iztādē, kā arī internetā.

Lai gan vasaras nometne ir orientēta uz ārzemju studentiem, Latvijas topošo arhitektu dalība tajā ir ļoti vēlama un atbalstāma. Mūsu — arhitektūras studentu — uzdevums būtu prezentēt Rīgu kolēģiem no dažādām pasaules valstīm. Un, protams, būs iespēja izglītoties arī pašiem, radoši izpausties vorkšopos… un izklaidēties. Runā, ka pagājušā gadā esot bijis jautri!

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx