Studentu konkurss Māja zvaigznei

Arhitektūras prēmija 2004, izdevniecība SalonPress un žurnāls SALON interior rīko atklāto studentu konkursu Māja zvaigznei.

Konkursa kuratori — Maskavas Arhitektūras Institūts un izdevniecība SalonPress. Konkursa uzdevums — ārpilsētas savrupmājas projekts vienai no Krievijā pazīstamām personām. Konkursa rezultāti tiks paziņoti novembrī Arhitektūras Prēmija 2004 apbalvošanas ceremonijā. Žūrijas izvēlētie projekti tiks publicēti Salon—Press izdevumos.

Konkursa uzvarētājus gaida naudas prēmijas. Prēmiju saņems students — projekta autors — un pasniedzējs — projekta vadītājs proporcijā 50/50.

Pirmā prēmija — 4000 ASV dolāru
Otrā prēmija — 2000 ASV dolāru
Trešā prēmija — 1000 ASV dolāru 

KONKURSA PROGRAMMA UN NOTEIKUMI

Projektēšanas objekts — savrupmāja ārpilsētā pasūtītāja pastāvīgai dzīvošanai kopā ar ģimeni. Gruntsgabala ģenplāns un pasūtītāju saraksts ir lejuplādējami no interneta mājas lapas. Ēkai jābūt ne augstākai par 12m un ar kopējo platību ne lielāku par 900 m2. Tiek pieļauta saimniecisko ēku izvietošana teritorijā.

 

  1. Par konkursa dalībnieku var kļūt arhitektūras augstskolas 2.—6. kursa students.
  2. Konkurss tiek rīkots divās kārtās.
  3. Materiāli konkursam jāiesniedz anonīmi ar 6 zīmju kodu (burti + cipari). Kodam jāizvietojas katras planšetes augšējā, labajā stūrī (koda zīmju augstums — 2cm, platums — 1cm) un uz slēgtās aploksnes, kas satur informāciju par autoru kolektīvu ( projektu autoru un vadītāju vārdi, uzvārdi, kontakpersonas adrese, tālruņa numuri, e—maili). Aploksne jāiesniedz pieņemšanas komisijai kopā ar projektu. Pieteikumu skaits no viena dalībnieka nav ierobežots.
  4. Pilna vai daļēja konkursā iesniegto projektu ideju izmantošana ir iespējama tikai ar autora atļauju un atbilstoši spēkā esošiem tiesību likumiem. Konkursa organizators ir tiesīgs izmantot konkursa projektus informatīviem mērķiem.

Prasības konkursa materiāliem:

Projekts izpildāms brīvā tehnikā uz divām 600х800 mm planšetēm.

Konkursam jāiesniedz šādi materiāli:

  • Stāvu plāni M1:100;
  • Griezumi (ne mazāk par diviem) M1:100;
  • Fasādes M1:100;
  • Makets (atsevišķā 600х800 mm planšetē) M1:50
  • Projekta paskaidrojuma raksts (ne vairāk par 4000 zīmēm)

Projekta teksta informācijai jābūt krievu valodā. Uz planšetēm nav jānorāda autoru identificējoša informācija. Projektu piegādi uz konkursu nodrošina organizators.

Konkursa materiālu iesniegšanas termiņi un kārtība:

Dalībnieku reģistrācija līdz 27.septembrim

Materiālu iesniegšana — 21. un 22.oktobrī

Kontaktpersona Rīgā: Aivija Bārda
T 6482718
salon@sculpture.lv

No 1.—10.novembrim notiks konkursu projektu izstāde.

12.novembrī žūrija noteiks konkursa uzvarētājus. Novembrī notiks kopīgā studentu konkursa uzvarētāju un Arhitektūras prēmija 2004 nominantu darbu izstāde.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus

femme polos vêtement pas cher

salomon x ultra 3 mid gtx chaussures homme escarpins michael kors chaussures pas cher en achat vente boutique en ligne homme vêtements pantalon à motif pied de קינדרלנד קניון הדר בירושלים נפתח ביוני ארנק מנהלים קטן לגבר tommy hilfiger טומי הילפיגר עשוי…

1
0
Lūdzu, komentējietx