RISEBA studiju gada pusceļš

http://a4d.lv/_fl/library_thumbs/image566f00cf5d32d.jpg

Arhitektūras studentu projektu aizstāvēšanas notiks 17. (1. un 2. kurss) un 18. (3. kurss) decembrī no plkst. 10.00. 1. kurss studenti semestra noslēgumā, uzdevuma ietvaros pārfrāzējot tik aktuālo «mākslai vajag telpu», šogad strādājuši pie konceptuālām mākslinieku, zinātnieku vai pavāru rezidencēm, darbnīcām un ekspozīciju telpām Cēsu bijušā alus brūža teritorijā (pasniedzēji arhitekti Austris Mailītis, Reidži Kobajaši (JP) un Dina Suhanova). 2. kurss pasniedzēju Barta Melorta (BE) un Didža Jaunzema vadībā pievērsās Miera ielas identitātes meklējumiem un jaunu daudzfunkcionālu ēku projektēšana ielai piegulošajos pilsētbūvnieciskās struktūras tukšumos. 3. kursa studenti visa semestra garumā strādājuši pie Āgenskalna sirds — tirgus revitalizācijas projektiem (pasniedzēji arhitekti Andris Kronbergs, Andress Alvers un Ints Menģelis).

Projektu vērtēšanā piedalīsies žūrijas viesi — arhitekti Jonas Žukauskas (LT), Aleksejs Birjukovs, Barts Melorts (BE), pilsētplānotājs Aigars Kušķis, arhitekts un urbānists Toms Kokins un sociologs Viesturs Celmiņš.

Lai novērtētu semestra laikā paveikto, ikviens ir aicināts pievienoties studentu projektu ekspozīcijas atklāšanā, personīgās izaugsmes balvu pasniegšanā un Ziemassvētku saviesīgajā pasākumā studentiem 18. decembrī no plkst. 19.00 FAD projektēšanas studijas telpās 3. stāvā.  

Studentu projektu aizstāvēšanas notiks angļu valodā.
Norises vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Durbes iela 4 (bij. Ūdens iels 6), 3. stāvā.

Dalīties ar ierakstu:

Pievienot komentāru

avatar
10000