RISEBA bakalaura darbu aizstāvēšana 2017

Otrdien, 31. janvārī no plkst. 10.00 RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē notiks bakalaura programmas arhitektūras studentu noslēguma darbu aizstāvēšana.  Šogad Arhitektūras studiju programmā uz Inženierzinātņu bakalaura grādu arhitektūrā pretendē 15 studenti.

Jauno arhitektu bakalaura darbos šogad novietņu un tematu izvēlē dominē Liepāja (5 projekti) un Rīga (4 projekti). Pārējie studenti mērķtiecīgi atraduši savu specifisko interesi reģionu pilsētās – Tukumā, Ludzā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Jelgavā, kā arī ārpus Latvijas – Samarkandā.

Bakalaura darbus vērtēs pārbaudījuma komisija: Ālto Universitātes (Somija) Mākslas, dizaina un arhitektūras departamenta asoc. profesore, arhitekte Pirjo Sanaksenaho, arhitekte un LAS priekšsēdētāja Gunta Grikmane, LLU profesore, ainavu arhitekte, Dr. Arch. Aija Ziemeļniece, arhitekts, pilsētplānotājs Uģis Kaugurs un RDPAD vadošais plānotājs Aigars Kušķis.

Uz aizstāvēšanu aicināti mācībspēki, arhitektūras profesionāļi un studenti, kolēģi, draugi un atbalstītāji, kā arī jebkuri citi interesenti. Bakalaura darbu prezentācijas un aizstāvēšanas process notiks angļu valodā. Norises vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, RISEBA Arhitektūras un dizaina departaments, Durbes iela 4, 3. stāva projektēšanas darbnīca.

Ar aizstāvēšanas kārtību var iepazīties RISEBA FAD mājas lapā

Marta sākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiks atklāta bakalaura darbu projektu izstāde un klajā nāks otrā FAD Thesis Book publikācija.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx