R.Evolution neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

Pats kreatīvākais būvnieks Latvijā – R.Evolution – radošo biznesa jomu pārstāvjiem piedāvā iespēju iekārtoties galvaspilsētas kulta augstceltņu kompleksa Philosophers Residence otrajā tornī. Pop-up formāta biroju telpu īres maksa šai tornī – tikai 3 (!) eiro par kvadrātmetru mēnesī.

Darba telpām ir jāiedvesmo, jāveicina radošums, jāmotivē atrisināt sarežģītus uzdevumus, jāstimulē to cilvēku attīstība, kuri tajās strādā, un vienlaikus jāpiepilda šie cilvēki ar īpašu filozofiju. Un Philosophers Residence (Raņķa dambī 34) – unikāls augstceltņu komplekss – ir gatavs nerimstoši un ik dienu dāvāt iedvesmu. Iedvesmot ar savu arhitektūru, savu statusu, strāvojumu, katru savu daļu, kas piesātināta ar īpašu cilvēkmīlestības un dzīves apliecinājuma filozofiju. Šai vietai ir bagātīga vēsture un pozitīva aura – tā caurausta pagātnes lielo domātāju domugraudiem, kuri savu dzīvi veltījuši, lai kalpotu cilvēcei, tās labākajiem nodomiem un darbiem.

Augsto torņu komplekss Philosophers Residence radīts tiem, kam tuva aizsargātības, iedvesmojoša miera un kvalitatīvas atpūtas filozofija. Tiem, kas arī lietišķajā pilsētas centrā izvēlas aktīvu dzīvesveidu, nejūtot ietekmi no tā, ka atrodas pilsētas centrā. Galvenais attīstītāja uzdevums  bija – radīt vidi, kas palīdz saviem iedzīvotājiem un projekta viesiem virzīties pa izvēlēto ceļu, atklāt talantus un īstenot idejas, sasniegt mērķus un noteikt arvien jaunus. Katrs kompleksa elements ikvienam, kas jebkādi saistīts ar to, sniedz iespēju sekot savai dzīves filozofijai. Un paša Philosophers Residence filozofija bija un ir – bezgalīga palīdzība cilvēkiem būtisku jautājumu risināšanā un viņu piepildīšana ar tikai un vienīgi pozitīvām emocijām.

Līdz pagājušajam rudenim Latvijas nekustamā īpašuma tirgū tika piedāvāts tikai pirmais augstceltņu kompleksa tornis. Un desmitiem pircēju un īrnieku jau izmantojuši iespēju dzīvot kulta projektā. Atbilstoši savai slavai par revolucionāriem risinājumiem, kompānija R.Evolution uzskata, ka ir laiks arī otrā Philosophers Residence torņa unikālajā platībā raisīt dzīvību. Pandēmijas laikā paužot savu augsto sociālo lojalitāti, būvnieks nācis klajā ar unikālu piedāvājumu radošo biznesa jomu pārstāvjiem – savus galvenos birojus vai filiāles izvietot tieši kompleksa otrajā tornī. Potenciālajiem īrniekiem tajā pieejamas pop-up formāta biroju telpas ar platību no 39 kvadrātmetriem. Visas – ar lielisku skatu, kas ļauj izbaudīt īpašo gaisotni, piesātinātu ar filozofiju un enerģiju. R.Evolution ir pārliecināti, ka biroju izvietošana Philosophers Residence ļaus uzņēmumiem – īrniekiem – pacelties jaunā ideju ģenerēšanas un īstenošanas līmenī, kas veicinās jaunu, tai skaitā – radošu, mērķu sasniegšanu.

Unikālais biroju telpu piedāvājums Philosophers Residence īpaši uzrunās un ieinteresēs arhitektūras un dizaina birojus, reklāmas un pasākumu aģentūras. Pop-up birojā var tikt iekārtotas arī radošas darbnīcas vai fotostudijas. Visiem šiem uzņēmumiem būs, kur izvērsties, jo biroju iekšējais noformējums ir absolūti īrnieku fantāzijas, radošuma un vēlmju ziņā – tām ir pelēkā apdare, kas ļauj realizēt pat pašas drosmīgākās idejas. Elastīgu pieeju topošajiem klientiem būvnieks pauž arī ar īres līgumu iespējamiem termiņiem – pieejami kā trīs mēnešu līgumi, tā arī uz gadu vai pat ilgāk. Un īres maksas bāzes likmes jebkurā gadījumā paliek nemainīgas – no 3 eiro par kvadrātmetru mēnesī.

 

P.S. Ja uzņēmumam ir būtiski savu galveno biroju vai filiāli izvietot tikai un vienīgi Rīgas Klusajā centrā, R.Evolution īres piedāvājumu klāstā ir arī komerctelpas kompleksos TAL Residence (Elizabetes ielā 39) un Loft&Rosegold (Strēlnieku ielā 8).

Jautājumos par pop-up biroju īri Philosophers Residence otrajā tornī un citos R.Evolution projektos zvaniet + 371 60008966 vai rakstiet info@rvlc.lv.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Miķelis

Kulta objekts. Es protams saprotu Herberta Velsa “Pasauļu karš” fanus, tomēr šis ir trauksmes zvans, ka elites dzīvokļu tirgus ir ņēmis un vienkārši nosprādzis. Ko no tā visa mācīties mums? To, ka ne vienmēr nekustamais īpašums ir vislabākā investīcija. Ka laiki mainās, mainās sabiedrība, mainās tās patērēšanas modelis un ieradumi. mainās finansēšanas vide – pamazām apgriezienus uzņem kopfinansēšanas platformas un tās žēlumu pret arhitektiem nepazīst. Nākamais solis – arhitektiem veidot savas nekustamā īpašuma attīstības kompānijas. padomājat par savu pieredzi, prasmēm runāt ar klientiem, banku un varbūt pamēģiniet! Dažiem noteikti izdosies un atrisināsies darba neesamības problēmas. Mainies vai mirsti!

1
0
Lūdzu, komentējietx