Electrolux piedāvā pakalpojumu Architect Connect

Vai esat kādreiz pūlējies atrast attēlu kādai iekārtai Jūsu izstrādātajā virtuves projektā? Šie pūliņi ir galā! Lielākais elektroiekārtu ražotājs Electrolux ir izstrādājis novatorisku pakalpojumu Architect Connect, kas palīdz arhitektiem, dizaineriem un ambicioziem amatieriem izveidot lieliskas virtuves. Tas ir pirmais šāda veida pakalpojums Latvijā.

Jauns virtuves dizaina tiešsaistes pakalpojums arhitektiem un dizaineriem

Architect Connect ir interneta platforma, kurā tiek piedāvāti Electrolux iebūvējamo virtuves iekārtu modeļi — proti, gatavošanas virsmas, ledusskapji, krāsnis un pat TV ekrāni! Iekārtas tiek attēlotas 3D datorgrafikā, kas ir savietojama ar lielāko daļu datora programmatūru, ko izmanto arhitekti un dizaineri. Jums ir nepieciešams tikai lejupielādēt izvēlēto failu un iekopēt to Jūsu plānā. Un voilà — Jūsu 3D vizualizācija ir pilnīga līdz pat pēdējai detaļai!

Šīs programmas papildu priekšrocība ir meklēšanas iespēja, kas ļauj lietotājam atrast noteiktus produktus pēc izvēlētā kritērija, piemēram, telpas platības vai citiem tehniskajiem parametriem. Vienkāršība un ātrums, kā arī atbalsts profesionāļu vajadzībām ir Electrolux Architect Connect stiprā puse.

Vai Jūs atceraties pēdējo reizi, kad, atverot dāvanu, izdvesāt: «Ah! Kā tu uzminēji!? Tas ir tieši tas, ko es vēlējos!» Tieši šādu sajūtu Electrolux vēlas radīt katram, kas izvēlas vai lieto kādu no mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Mēs ieguldām laiku, zināšanas un ļoti daudz pārdomu, lai izstrādātu un izveidotu tādas iekārtas, kādas mūsu klientiem tiešām ir vajadzīgas un kādas tie vēlas. Strādājot ar profesionāļiem, mēs cenšamies izprast viņu vēlmes un iespējas.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
trackback

calvin klein parfem wish

sportbroek bermuda modieus zign dames taupe overknee laarzen online kopen inzeráty art deco starožitné šperky zlato stříbro nakupujte levně náramky online v emp merch shope tommy hilfiger pudrové tenisky metallic sneaker wedge dusty rose nocne lampe od…

1
0
Lūdzu, komentējietx