RISEBA aicina studēt arhitektūru maģistratūrā

Žurnāla lapaspusēs pievēršamies likumdošanai, objektu apskatiem, konkursu pārcelšanas problemātikai, Pārdaugavas attīstībai veltītajai konferencei. `

«Kam tiks vairāk?» — raksts veltīts iespējamajai korupcijai būvniecības nozarē un ēnu ekonomikas ietekmei, kā arī risinājumiem, kuri varētu būvniecības nozari padarīt caurspīdīgāku. Par standartiem stāsta  jurists Jānis Uzulēns rakstā «Latvijas būvniecības nozares attīstības stratēģija un standarti». Projektētājs Kaspars Beitēns rakstā «Būvniecības nozare — virzība vai ilūzija» pauž viedokli par būvniecības nozares attīstību, kas vairāk izskatās pēc stagnācijas, četru gadu posmā pēc Zolitūdes traģēdijas.

Objektu apskatos: Kuldīgas sporta skolas rekonstrukcija (arhitekte Diāna Zalāne, būvnieks Abora), Rīgas Svētā Jēkaba Romas katoļu katedrāles restaurācija (arhitekts Artūrs Lapiņš, restaurācijas īstenotāji Aqua Latvia), zema energopatēriņa līmētās koksnes frēzbaļķu māja Amarciemā (arhitektūra un būvniecība Katrīnkoks), atjaunota koka ēka Zalves ielā (arhitekts Augusts Malvess, būvnieks LLC), Rīgas Stradiņa universitātes jaunās kopmītnes (arhitektūra Nams, būvnieks Velve), ūdensvadu remontdarbi Bolderājā un Vecmīlgrāvī (būvnieki Velve un  Norma-S).

Sagatavoja Agrita Lūse, Latvijas Būvniecības galvenā redaktore

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx