Pozitīvisma bacilis

JamieOliver.com

Iesaka: mikausis

Neatceros, ka būtu par kādu reiz fanojis, ja nu vienīgi bērnībā blakus vecākiem par Kauņas Žalgiris komandu basketbola mačos ar ACSK. Tomēr, apciemojusi draugus Londonā, aizrāvos ar turieniešiem jau iemīļoto pavārzēnu, kurš pēc produktiem uz bodītēm braukāja ar motorolleru. Kopā ar iespaidiem par jaunumiem 2001.gada Londonas arhitektūrā mājās pārvedu Džeimija pavārgrāmatu The Return of the Naked Chef, viņa paša sastādīto mūzikas izlasi Jamie Oliver’s music to cook by un vēlmi stāstīt šejieniešiem par BBC TV virtuves šova varoņa rokām, kuras easy gatavoja funny maltītes. Viņa pirkstu plēstais persiku auglis salātiem vai kūka ar maisiņā gar skapjiem sadauzītās šokolādes druskām ieguva acīmredzami kāru garšu. Viņa ēdienu foto saldināja ik rīta kafiju bez cukura. Džeimijs kļuva par ceļojuma elku.

Šonedēļ no jauneklīgā multimiljonāra saņēmu sveikas Ziemassvētkos kopā ar ziņu: I’ve recently done up my website. Interneta grāmatnīcas piedāvā Džeimija jaunāko pavārgrāmatu Jamie’s Dinners un Channel 4 grāvējraidījuma Jamie’s Kitchen ierakstu sērijas DVD formātos. Tikko atvēra Džeimija restorāniņu Fifteen Amsterdamā, arī kurš ir rezultāts Fifteen Foundation apmācībām pavārmākslā, ēdināšanas industrijā iesaistot jaunus cilvēkus, bezpajumtniekus, bezdarbniekus, alkoholiķus un narkomānus.

«Pat nebūdams košākais banana in the bunch, esmu pārliecinājies, ka dzīves labākie rīki ir apņēmība, entuziasms, čaklas rokas un tēva padoms — rīcība runā vairāk par vārdiem, ko vēlos iemācīt visiem, kam interesē ēdiens,» tā Džeimijs.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx