Nieki arhitektiem

Malcolm Frost

Graphic Design for Architects

Izdevējs: Images Publishing Group, 2003

Iesaka: Indra Ķempe

Košā brošūriņa ir muša makšķerē, lai arī tu izlūkotu vienu no pasaulē pazīstamākajām izdevniecībām — images ar publicēšanas pieredzi arhitektūras un dizaina sfērā ilgāku par divām desmitgadēm un potenci vairāk nekā 40 izdevumi gadā. Austrāliešu izdevēju grupai images popularitāti atnesa arhitektūras  meistaru monogrāfijas, un nepārtrūkstošu uzmanību pelna plašais profesijas izziņas spektrs. images arhitektūras izdevumi ir bagātīgas bilžu ābeces, vārdnīcas, enciklopēdijas vai katalogi. Labākā, jaunākā, aukstā un karstā, mini un maxi, neo un millennium, sieviešu un studentu arhitektūra. Arhitektūra arhitektiem, bērniem un dieviem. Nu viss.

Ielūkojies arī virtuālās grāmatnīcas images svaigākajās sadaļās — Ainavu arhitektūra vai Fotogrāfija. «Arhitektūras fotogrāfija ir būvniecības cikla noslēgums,» sacīts priekšvārdā grāmatai Through The Lens: International Architectural Photographers.

Brošūra Graphic Design for Architects atrodama sadaļas Dizains konspektu sērijā Hands On Graphics. Tās autors, profesors Malkolms Frosts (Malcolm Frost) ir viens no ietekmīgākajiem britu dizaineriem, kas ik dienu izstrādā plakātus, grāmatas un žurnālus arhitektiem.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx