Krustceles CD

Raimonds Pauls un Liepājas simfoniskais orķestris

Crossroads

Izdevējs: Microphone Records, 2004

Iesaka: Indra Ķempe

Klasiskās mūzikas pasaules spīdekļu darbu ducis džeza manierē ar klavieru solo a la Maestro, kas albuma prezentācijā — svinīgajā koncertā uz Liepājas teātra skatuves savā stakatto humoriņā teicās esam piespiests atgriezties pie klasikas. Tomēr — atspirdzinoši aranžējot. Piespieda grupas UPB uzņēmums AILE, kura 10 gadu jubileju atzīmējot, tapa jau otrs UPB producētais muzikālais projekts diska formā. Klasikas randiņš ar džezu. Tāpēc Krustceles. Pirmais bija velte AS U.Pīlēna birojs desmitgadei. 2001.gadā tika apkopoti latviešu klasikas dārgumi (piemēram, E.Dārziņa Melanholiskais valsis) tradicionāli simfoniskā izpildījumā.

Ja varētu zem liedaga un stiklojuma volānu spīdumiem ievākotajam ripulim iedvest līdzi Pianista un Diriģenta zibšņu un žestu saspēli, tad piespraustu arī asprātīgās Maestro pieteikumu piezīmes starp skaņdarbiem: «Bahs izaudzināja 24 bērnus un apzaga komponistu paaudzes vismaz 500 gadus uz priekšu.»

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
rinda

no diska var paklausīties http://www.ail…lv/i.php?id=76

Māra

jau labi sen manās rokās nonāca ieraksts – R.Pauls, J.Sproģis un zēnu koris – cikls PĒRĻU ZVEJNIEKS. Tik skaisti, ka var apraudāties, un arī tas ir skaisti.

2
0
Lūdzu, komentējietx