Dizaina Studijas 6. numurs

Numura tēma — publiskā telpa: pilsētas identitāte, ielas dzimums, graffiti, grafiskie dizaineri, web dizaineri, starptautiskās mēbeļu meses Ķelnē un Stokholmā, Čikāgas zaļā arhitektūra.

Viedoklis — dzejnieks Sergejs Timofejevs un Rīgas pilsētas arhitekts Jānis Dripe apdomā: Kas veido pilsētas identitāti?

Rubrikā Telpa — Anita Sedliņa izved ielās: Kur, kad un kā radās graffiti māksla? Latviešu graffiti Padomju režīmā. Legālais graffiti Opīša garāžā. Čikāgas Tūkstošgades parks.

Rubrikā FormaBlue mikrofoni. Intervija ar vienu no Blue dibinātājiem — Mārtiņu Saulespurēnu. Inese Pētersone apskata ab virtuves.

Rubrikā Laiks — Irēna Bužinska par Adrianu Pabianu — dzīvo reklāmu autoru Bērnu pasaules skatlogos. Jāņa Taureņa eseja par ielu un tās dzimumu.

DS konkursa Dizaina izaicinājums 2007 darbi. Konkurss turpinās.

Pielikumā Dizaina skola — Kur Latvijā studēt web dizainu? web dizaina lietpratējs Martins Vizbulis: «Laba mājaslapa ir ērta mājaslapa.»

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
3 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Blokz

kapec par burtnicas "Latvijas Arhitektura" iznakshanu te nezino, bet par kautkaadu sd ir vienmeer?

Blokz

kapec par burtnicas "Latvijas Arhitektura" iznakshanu te nezino, bet par kautkaadu sd ir vienmeer?

indra ķempe

labs jautājums! atbilde – elementāra. žurnāls DS informē medijus par savu jaunāko produktu, viņi atraduši vienkāršu veidu, kā to izdarīt (ir cilvēks, kas nosūta, ir e-sakari, ir vāka attēls, ir satura rādītājs). un ne tikai DS, A4D aši uzzina par ikvienu izdevniecībā NEPUTNS klajā nākušu izdevumu

LA pēc informācijas jālūdz, vāku jānoskenē…

3
0
Lūdzu, komentējietx