Dīvainākā ziemeļu zvaigzne CD

Stina Nordenstam

The World Is Saved

Izdevējs: V2 Music, 2004

Iesaka: googoo

It is banging inside
It is singing aloud
Get on with your life

Ja paņemtu Tori Amos klavieres, Alison Shaw ? (Cranes) vokālu un Angelo Badalamenti stīgu drūmās skaņas, sajauktu tās kokteilī, tas tāpat nelīdzinātos Stinai Nordenstam ? dīvainākajai ziemeļu zvaigznei. Džezs un politiski kreisais noskaņojums viņas asinīs ir radies līdz ar mātes pienu. 15 gados pirmā džeza grupa. Dzīvās performances, kur katra dziesma skan tikai vienu reizi. Lai neatkārtotos, bet ietu uz priekšu, meklējot savu ceļu.

Pirmais darbs ? bērnišķīgi patiesais Memories of a Color (1991). Tam seko jutekliskais līdz nervu galiņiem atkailinātais And She Closed Her Eyes (1994). Līdz ar to ? vienīgais Stīnas hīts Little Star no Baza Lurmena Romeo + Juliet. Neliela slava un dziedātājas pasaules preparēšana zem preses mikroskopa.

Likumsakarīgs rezultāts: Dynamite (1996) ? īrētā Stokholmas dzīvoklī ierakstīts skumju pilns, depresīvs disks. Tam seko līdz galam nenovērtētais People Are Strange (1998) ar slavenu 80. gadu hītu (Love Hurts, Bird on a Wire, Purple Rain, Sailing) versijām. Tad trīš gadu klusums un atgriešanās 2001.gadā ar This Is Stina Nordenstam ? popsīgs un dzīvespriecīgs CD, dueti ar Brett Anderson (Suede) un…. atkal klusums.

The World Is Saved ir atgriešanās pie saknēm. Katrs albums ir Stinas reakcija uz iepriekšējo disku. Pēc klaiņošanas pa pasauli, atpakaļ uz mājām. Ierakstīts Stokholmā, piedaloties Zviedrijas spēcīgākajiem mūziķiem. The World Is Saved tās ir dziesmas par dzīvei nepiemērotajiem ? ubagiem, narkomāniem, garīgi slimajiem. Nezaudējot gaišumu. Ir jādzird.

Till the battery dies
Till the battery dies:
Get on with your life

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx