Ziemas balvas 2004 Ventspils arhitektiem

4.decembrī rekonstruētajā Ventspils bibliotēkā notika saviesīgais ventspilnieku pasākums arhitektiem Baltā dūna2004. Lielā balva — Zoss 2004 jeb dūnu sega gūla uz Ventspils Gaismas pils, Akmeņu ielā 2 autora Jura Pogas pleciem.

Ikgadējās gandarījuma balvas Aita un Auns 2004 par nozīmīgu sniegumu Ventspils arhitektūrā ieguva:

Arhitekte Digna Gerule (Ventspils) — par pilnīgi sabrukušu, apkritušu un vispār iznīcinātu ēku reanimēšanu Pils ielā 11 un Dzintaru ielā 56.

Arhitekts Roberts Vilks (Rīga) — par Ventspils rūpnieciskās ainavas pilnveidošanu atbilstoši ES direktīvām ar Koksnes kompetences centra ēku.

Arhitekti Aija un Andris Kokini (Liepāja) — par gaišo, līkumoto un viļņoto Pārventas centra labiekārtojumu.

Ainavu arhitekte Inese Grundule un tēlnieks Pauls Jaunzems (Rīga) — par stabilu noenkurošanos Jūrmalas parkā, Enkuru takas izveidi.

Namīpašnieks Raitis Dauburs (Ventspils) — par cilvēcisku ieguldījumu Ventspils pilsētvidē, atjaunojot Kupfera nama (Kārļa ielā 5) funkcijas, tā eksterjeru un interjeru.

Būvfirmas ARBO direktors Jānis Vašuks (Ventspils) — par arhitektu ideju regulāru pārveidošanu būvēs – Ventspils Augstskola, Ventspils Autoosta, dzīvojamā ēka Pils ielā 52, Olimpiskā centra Ventspils viesnīca, Ventspils bibliotēka.

Darbnīcas Pieci ezeri mākslinieki Inguna un Holgers Eleri, Daina Vītoliņa, Gints Mālderis (Rīga) — par Ventspils vizuālā tēla spodrināšanu Venēcijas biennālē.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx