Vebinārs par Rīgas vēsturiskā centra plānošanu

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina nozaru profesionālās un iedzīvotāju organizācijas, kā arī ikvienu interesentu 2. februārī plkst. 16.00 piedalīties informatīvā tiešsaistes vebinārā par Rīgas vēsturiskā centra plānošanu. Pilsētas attīstības departaments īpaši vērsās pie A4D, uzverot, ka vēlās tieši arhitektu iesaisti.

Vebināra mērķis ir informēt sabiedrību par iecerēto plānošanas procesu, iepazīstināt ar paredzēto sabiedrības līdzdalību, kā arī iespējām iesniegt priekšlikumus Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas lokālplānojuma izstrādes sākumposmā*.

Lai saņemtu sanāksmes aktīvā dalībnieka pieeju video konferences režīmā MS TEAMS vidē, aicinām iepriekš reģistrēties līdz 2. februāra plkst.12.00 šeit: https://ej.uz/86w1.

Vebinārs tiks pārraidīts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta tīmekļvietnē www.rdpad.lv, kā arī pašvaldības Facebook kontā https://www.facebook.com/RigaAttistas/

*Rīgas dome 2022. gada 14. decembrī pieņēma lēmumu uzsākt Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas lokālplānojuma izstrādi, kura mērķis ir veicināt Rīgas vēsturiskā centra kā UNESCO Pasaules mantojuma vietas un tā aizsardzības zonas vispārējo ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu, vienlaikus veidojot dzīvotspējīgu un mūsdienu sabiedrības prasībām atbilstošu pilsētvidi. Vairāk informācijas par lokālplānojuma izstrādi pieejama šeit: https://ej.uz/z48p.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties e-pastā, rakstot uz sabiedriba@riga.lv, vai zvanīt Solvitai Kalvītei pa tālruni 29397453.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
4 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Miks Kārkliņš

Gan saruna, gan runatāji bija ļoti daudzšķautņaini un interesanti. Gribētos vairāk šādu diskusiju, kur attīstītāji un pilsetas (bijušie?) eksperti spriedelē par to, kurš pie kā ir vainīgs. Dzirdēju atziņas, kas līdz šim nebija iešāvušās prātā. Bet nu… laikam jāsāk rakstīt oficiāli ieteikumi, tā vietā lai bļaustītos šeit.

Pēdējo reizi rediģēts 1 gads pirms - rediģētājs Miks Kārkliņš
Miķelis

Nē nu es šodien dzirdēju ka lai uzstutētu panorāmas ratu Uzvaras parkā tika pārstādīti divi lieli dižskabārži. Ar krāniem, lafetēm un padsmit džekiem rādītājiem kā jāceļ un kur. Diez cik tas prieks izmaksāja? Un varbūt turpmāk ja traucē 100 gadīgs ozols – pārstādam? A kas mums…

Miķelis
jtd

Šī tēma no jaunākajām tāda tuvāka manai sāpei. Kādu laiku darināta iecere, savulaik pirmais mets pat tika iesniegts būvvaldē izskatīšanai. Tā kā jaunais RTIAN stājās spēkā vienā momentā, bez jebkāda pārejas posma, visu darbu var izmest miskastē, jo tagad šajā vietā tādu ēku nedrīkst celt.
.
Risinājuma jau laikam nav (un nebūs), tāpēc drīzāk interesē cik daudz man bēdu brāļu/māsu.

4
0
Lūdzu, komentējietx