Uz diskusiju par kreiso krastu aicina investori

Investoru apvienība Jaunais Rīgas centrs aicina uz apaļā galda diskusiju par Daugavas kreisā krasta attīstību un silueta koncepcijas projektu. Diskusija paredzēta 7.augustā viesnīcas Reval Hotel Rīdzene konferenču zālē Kronvalds no plkst. 14.00 līdz 18.00

Ar šo iniciatīvu apvienība iecerējusi nodrošināt iespēju dažādu viedokļu un nozaru interešu pārstāvjiem izteikt argumentus un priekšlikumus, kā arī apmainīties viedokļiem šajā jautājumā.

Diskusijā piedalīties uzaicināti pārstāvji no Rīgas domes un pilsētas attīstības departamenta, pilsētas arhitekta biroja, Kultūras ministrijas, Valsts Kultūras Pieminekļu Aizsardzības Inspekcijas, UNESCO Latvijas Nacionālās Komisijas, Kreisā krasta kustības, kā arī pārstāvji no investoru un nekustamo īpašumu attīstītāju vides.

Šī gada rudenī Rīgas pilsētas attīstības departaments un Pilsētas arhitekta birojs sadarbībā ar Latvijas vadošajām arhitektu firmām, pieaicinot UNESCO ekspertus, plāno pabeigt Daugavas kreisā krasta silueta koncepcijas projektu. Jaunais Rīgas centrs uzskata, ka diskusiju un sabiedrisko apspriešanu par Daugavas kreisā krasta un visas Rīgas pilsētas attīstību kontekstā nepieciešams atklāts dialogs. Līdzšinējās apspriešanas un komentāri, kas izskanējuši par koncepcijas projektu, ir norisinājušies bez aktīvas nekustamo īpašumu investoru līdzdalības publiskajās diskusijās.

Par apvienību

Apvienība Jaunais Rīgas centrs tika izveidota 2007.gada 14.jūnijā. Jaunais Rīgas centrs šobrīd apvieno tādus investorus kā Hanner, Pro Kapital, Vertikālā Pasaule, YIT Celtniecība, Manutent, kuru investīcijas ir koncentrētas Pārdaugavā, Ķīpsalas rajonā. Apvienības dalībnieku kopējais investīciju apjoms lēšams virs 420 milj. eiro.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx