Taras talka Arhitektu namā

Labdarīgais kolēģi, JAA projekta SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS dalībnieki aicina Tevi uz materiālu taras talku! Nāc ar sava biroja dāvinājumu kasti, pilnu ar radoši noderīgiem maketēšanas atgriezumiem, un nodod Arhitektu nama dežurantam no 10.—12.martam laikā līdz plkst.18.00 Paldies!

Jauno Arhitektu apvienības projekts SPP ir pilnīgi jauna, Latvijā nebijusi iniciatīva, kas uzsāk eksperimentālās izglītošanas darbu izpratnes par arhitektūru iedošanai no mazotnes. Projekta SPP lielais mērķis ir izstrādāta neformālās izglītības programma bērniem un jauniešiem par apbūvētās vides veidošanās mākslu. Starptautiskās Arhitektu apvienības izveidotajā tīmeklī The UIA Built Environment Education Network redzams — skološanās arhitektūrā pat pašiem mazākajiem pieejama 20 dažādās valstīs. Kāpēc ne Latvijā?

Nav noslēpums, ka tikai arhitektūru izprotoša sabiedrība nosaka būvmākslai pozitīvāku nākotni, un jaunatne — nākamie pieaugušie jeb apbūvētās vides lietotāji, pasūtītāji un tās likteņa lēmēji — ir resurss rītdien labākai telpiskās dzīves kvalitātei. Un iesaistīšanas līmenī veiktais izglītošanas darbs ļoti atmaksājas. Bērni ir tagadne!

Ja Tev ir interese, idejas, brīvs laiks un labā griba, pievienojies SPP darba grupai! 2010.gada SPP nodarbības organizējam un realizējam, neskatoties uz finansējuma trūkumu un arvien balstoties uz JAA entuziastu brīvprātību, taču turpinot meklēt līdzekļu piesaistes iespējas gan ilgajam, gan īsajiem termiņiem. Šogad esam paredzējuši vairākus punktveida pasākumus — darbnīcas —, kā arī apmācību īsos kursus, līdzdarbojoties kādās no jau noorganizētajām bērnu vasaras nometnēm un vispārizglītojošo skolu projektu nedēļām.

Šāgada pirmā SPP arhitektūras darbnīca 3.klases audzēkņiem 17.februārī notika Rīgas Teikas vidusskolā. Martā ar SPP lekcijām, diskusijām un praktiskajiem darbiem dosimies uz Babītes vidusskolu gan pie 5.—7.klašu skolniekiem, gan vidusskolniekiem. Aprīlī — atsauksimies radošās telpas Tasty aicinājumam novadīt SPP maketēšanas darbnīcu pulciņam interesentu. Maijā ar SPP izdarībām brīvdabā plānojam piedalīties ģimeņu festivālā Liepājā. Septembrī ciemosimies Siguldā. Oktobrī atkal sagaidāmi Pasaules arhitektūras dienas bērnišķīgie notikumi Arhitektu namā sadarbībā ar Rīgas pilsētas arhitekta biroju. Novembrī izspēlēsim Britu padomes Latvijā pārraugāmo Nākotnes pilsētas spēli visjaunākajā mērķauditorijā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx